CONCURS: Castiga unul dintre cele 3 premii oferite de Boomerang

Scris de: la data: May 17, 2017
Share Button

Woman2Woman.ro te invita la Concurs!

Participa la concurs si poti castiga unul dintre cele 3 premii oferite de Boomerang. Fiecare premiu contine un rucsacel de plus Scooby-Doo, o paturica Scooby-Doo si un penar care contine radiera, creion, rigla si ascutitoare.

Despre Scooby-Doo

Stim cat de mult va place Scooby-Doo si cat de mult va distrati de fiecare data cand rezolva fara sa vrea un nou mister, de aceea va invitam la un concurs special!

Despre serial

Scooby si gasca revin in Fii tare, Scooby-Doo! Gasca e in ultimul an la liceu si decide sa isi petreaca vacanta de vara intr-o drumetie in Masina Misterelor! De-ar fi fost atat de simplu: pe drum descopera o colcaiala de monstri, strigoi si demoni, care tin mortis sa le strice planurile de vacanta.

Vezi cum se descurca Scooby, Shaggy, Fred, Daphne si Velma la petrecerile misterioase cu monstri, la intalniri cu muzicieni-strigoi si in intreceri cu yeti si roboti puternici! Hopa! Distractia, comedia si misterele la tot pasul sunt garantate.

Viziteaza site-ul Boomerang unde poti juca jocuri gratuite online si poti descoperi o multime de videoclipuri gratuite de vizionat! Ne vedem acolo!

Premii – 3 premii, fiecare contine un rucsacel de plus Scooby-Doo, o paturica Scooby-Doo si un penar care contine radiera, creion, rigla si ascutitoare

Participare:

Perioada in care poti participa este 18  – 30 mai 2017.

Cum participi:

E adevarat ca Scooby e animalul de companie al lui Shaggy, dar cei doi se poarta de parca ar fi frati. Isi fura unul altuia mancarea, isi termina reciproc propozitiile si se salveaza unul pe celalalt din mainile unor raufacatori fiorosi. Din fericire, monstrii se dovedesc de fiecare data a fi oameni mascati.

Raspundeti la intrebarile noastre de mai jos si castigati super premii cu Scooby-Doo!

De ce este Scooby-Doo personajul tau preferat de la Boomerang?

Si nu uitati sa urmariti episoadele „Fii tare, Scooby-Doo”de luni pana vineri la 18:05, la Boomerang!

Cine castiga:

Participantii cu cele mai interesante raspunsuri vor castiga unul dintre cele trei premii oferite de Boomerang.

Premiile vor fi trimise castigatorilor de catre sponsorul acestui concurs.

Castigatorii vor fi anuntati in pagina de concurs, printr-un comentariu la acest articol de pe site-ul Woman2Woman.ro, pe pagina de facebook a Woman2Woman.ro si pe adresa de e-mail, pana la data de 10 iunie 2017.

Prin inscrierea la acest concurs, participantii sunt de acord ca datele furnizate la inregistrare sa fie procesate si utilizate de catre Woman2Woman.ro si sponsorul acestui concurs la trimiterea de noutati, oferte si promotii.

*Pentru a fi eligibili, participantii trebuie sa respecte cerintele

**Pentru a fi eligibili, participantii trebuie sa specifice datele exacte, valide si reale la postarea comentariului: nume si adresa de e-mail (aceeasi adresa de e-mail va fi folosita la abonarea automata la newsletter-ul Woman2Woman.ro). Castigatorii vor fi contactati prin e-mail si vor primi pe adresa de e-mail furnizata la logare/abonare/postarea comentariului instructiunile necesare pentru a putea intra in posesia premiului castigat.

***Participantii cu raspunsuri copiate sau postate anterior pe alte site-uri pot fi descalificati.

****Castigatorii trebuie sa raspunda la mail-ul de anuntare a castigarii premiului in maxim 24 de ore de la data trimiterii acestuia. In caz contrar, pot pierde dreptul de a castiga premiul, acesta revenind unui alt participant.

Share Button

35 Comments

  1. Haidău Emanuela

    May 26, 2017 at 9:14 am


    De mici copii am fost învățați :cel mai bun prieten al omului este câinele.Am regăsit în personajul Scooby-Doo această prietenie , dovedindu-ne producătorii, prin personalizarea lui,că poate avea suflet mai curat că și al unui om.Mai mult, odată cu urmărirea desenelor împreună cu fetița mea mi-am dat seama că îi iubesc pe amândoi pentru pofta nestăvilit pentru mâncare,dulciuri 😊

  2. Munteanu Vlad Ioan

    May 25, 2017 at 9:34 pm


    De ce imi place Scooby ? Simplu: mi-a intors metafizicul pe dos . Definitiv.

  3. florentin

    May 25, 2017 at 9:03 pm


    Ne plac Scooby si restul prietenilor pentru ca cei 5 eroi fac exact ce s-a dorit de la inceput: fac parte din desene animate fara prea multa violenta, asa cum ceruse ACT, organizatie de parinti din SUA, in 1968. Chiar daca cei 5 lupta mereu cu monstri, lupta lor e una plina de umor, cu fente, farse, chiar gafe, asa ca micutii nu percep violenta pura, ca in alte multe desene moderne. Lasand copiii sa se uite la Scooby nu riscati nimic si experienta e una placuta si pentru cei mari. Asa ca, din toata inima, redeveniti copiii care gaseau fericirea in a urmari peripetiile unui catel gurmand si ale unei gasti de prieteni adevarati.

  4. STEFAN NADIA IRINA

    May 25, 2017 at 8:22 pm


    e foarte haios

  5. lupu flolrin

    May 25, 2017 at 7:27 pm


    pentru ca e cel mai activ dintre toti, sare in ajutor celorlati si tot timpul e foame 1

  6. MIHAELA MAXIM

    May 25, 2017 at 5:08 pm


    Imi place desenul animat pentru ca Scooby-Doo este un catel care vorbeste. Imi place cum rade si se amuza. Urmaresc serialul cu copiii surorii mele.

  7. raul

    May 25, 2017 at 4:20 pm


    Scooby este un mare-danez maro speriat de fantome. Este întotdeauna văzut purtând o zgardă turcoaz.Cel mai bun prieten al lui Scooby Doo, Shaggy îi împărtășește pasiunea pentru mâncare și firea fricoasă

    • Cipca Angela​

      May 25, 2017 at 5:38 pm


      Scooby Doo este personajul copipariei mele și mai nou și a copilului meu!este foarte distractiv iar cel mic când il vede arunca cu oase in TV😂mereu spune,,mami Dooby vrea papa”.

  8. Cristian Dobre

    May 25, 2017 at 3:28 pm


    Nu este personajul meu preferat ci al fetitei mele, chiar daca are doar doi ani si jumatate!

  9. Tantar Gheorghe

    May 25, 2017 at 3:14 pm


    Imi place Scooby-Doo ,pentru ca ma regasesc pe mine ,in ciuda fricii manifestate deseori merge inainta si iese invingator,si imi mai place devotamentul sau fata de priteni

  10. Alexandra&Maria

    May 25, 2017 at 2:53 pm


    Ma uit si eu impreuna cu fetele mele la simpaticul,haiosul si fricosul Scooby-Doo.cel mai mult le place momentul in care apare vreo fantoma si Sooby- Doo tremura de frica.

  11. Craciun

    May 25, 2017 at 2:48 pm


    Scooby – Doo este personajul care te binedispune atunci cand esti suparat.
    Noi ne uitam la desenele animate cu Scooby Doo ptr ca ne place intregii familii dar in special fetitei care sete fan Scooby

  12. Marius Rambu

    May 25, 2017 at 12:24 pm


    Ma bine dispune desenele cu Scooby-Doo, dupa o zis de munca numai bine ma relaxez la desenele cu Scooby. Daca as castiga acest premiu, l-as darui nepotului meu.

  13. Tupulan Monica

    May 25, 2017 at 12:07 pm


    Scooby-doo este cel mai tare,haios,istet si dragalas.

  14. Popa Constantin

    May 25, 2017 at 12:03 pm


    Scooby este personajul meu preferat pentru că hai să recunoaștem la toți ne e frică prin peșteri întunecoase și prin cine știe ce locuri întunecate. Ce să mai zic dacă apare un mostru la orizont. Iar cu foamea la fel, sunt gurmand și pap totul înainte ca altul să pună mâna( lăbuța) înaintea mea!

  15. ENE FLORIN

    May 25, 2017 at 11:01 am


    PENTRU CA MEREU PARTICIPA LA COMPETITII

  16. Dan Ababei

    May 25, 2017 at 10:56 am


    Cum să nu-mi placă,puradelul meu,Stefan caută pe sub pat,prin dulapuri,prin mașina de spălat,aragaz și cam toate locurile,fantome,arătănii și ale lighioaie.Și-o pus și o codiță dintr-un ciorap de-al bunicii,latră,vrea mâncarea jos,lângă trocuța mâților.Mai ciudat e că-mi place și mie să mă uit la ce gogomănii mai face tata fricoșilor.

  17. calota lucia

    May 25, 2017 at 9:51 am


    imi place Scooby pentru ca este un prieten adevarat,aiurit dar care rezolva toate problemele.Este simpatic ,dragalas si eu iubesc mult cateii…prietenim adevarati

  18. Madalina

    May 25, 2017 at 9:39 am


    Scooby-Doo este un personaj foarte amuzant.

  19. Bleotu Macrina

    May 25, 2017 at 9:35 am


    Scooby Doo este un catel amuzant, dar foarte speriat de fantome. Imi place deoarece este inteligent si ii place sa rezolve mistere. Isi ajuta prietenii dar nu prea vrea sa ia parte, fiidca ii este frica de orice umbra.

  20. Dumitru Costel

    May 25, 2017 at 9:17 am


    Scooby-Doo este simpatic.., !

  21. Camelia Covaci

    May 25, 2017 at 9:07 am


    Scooby-Doo este personajul meu favorit de la Boomerang, fiindca ne da tuturor adevarate lectii de viata. Baietelul meu tocmai a inceput sa il descopere. Scooby-Doo este haios, descurcaret si gaseste foarte repede solutii la orice. Nu intra in panica. Este mereu aproape de stapanul sau. Totodata, acest carismatic personaj imi ajuta copilul sa isi doreasca sa se apropie de animale si sa le iubeasca (de istetii camarazi, cainii, in speta).
    Mie una mi-a marcat copilaria acest erou “necuvantator” si aventurile lui si ale prietenilor sai. Imi doresc sa i-o marcheze si micutului meu, Flaviu. Scooby Doo, where are you? 😉

  22. turcu elvis

    May 25, 2017 at 9:06 am


    Scooby-Doo seamana perfect cu unul dintre catelusii pe care ii detinem si ii place sa se uite la serial impreuna cu fetita noastra…astfel am parte de momente de relaxare divine datorita acestui personaj minunat si haios…

  23. Alina Valentina Gîndea

    May 25, 2017 at 8:32 am


    Scooby-doo este personajul preferat al motatului meu de 4 anisori.Ii place ca reuseste de fiecare data ii prinde pe ,,hoti,, si ca e un mare mancacios ca si el.cand e scooby doo e liniste totala in casa.poate faceti un weekend scooby doo sa pot sa imi fac si eu treaba linistita,gen mancare,curatenie…😁

  24. Stoicescu Alina

    May 25, 2017 at 8:29 am


    Scooby-Doo a invatat-o pe fetita mea să fie curajoasa.De când urmărește desenele cu Scooby-Doo nu se mai teme de întuneric,nu mai este introvertită,ba mai mult,a prins curaj sa se aventureze în mici drumeții cu bunicii,fara să mai aibă nevoie de mami.

  25. balba marius

    May 25, 2017 at 8:20 am


    Scooby-Doo este personajul favorit al baietelului meu Andrei de 6 ani asa cum spune fiindca este caraghios,ii este foarte frica de fantome si fuge impreuna cu Shaggy de acestea.

  26. Tanasila Raluca

    May 25, 2017 at 7:32 am


    De ce? Imi aduce aminte de copilarie…iar acum le urmaresc alaturi de fetita mea. Sunt hazlii si te desprind de rutina, pur si simplu redevin copil.

  27. Octavian DUTA

    May 25, 2017 at 7:32 am


    Evelina Stefania, 6 ani, il iubeste foarte mult pe Scooby-Doo, atat de mult ca isi doreste foarte mult un catel de companie care sa se joace si sa fie nazdravan ca acesta.

  28. Andreea

    May 25, 2017 at 7:29 am


    Scooby Doo este personajul alaturi de care am crescut,povestile lui m-au amuzat, incantat si speriat deopotriva. Acum este si personajul preferat al fratiorului meu mai mic. Cine se aseamna se aduna!

  29. neg popescu liliana

    May 25, 2017 at 7:08 am


    Scooby-Doo este personajul favorit nu doar al meu, ci si a baiatului meu.Imi plac ff mult catei si imi plac mult mult desenele animate mai les Scooby-Doo sia acolo unul din personaje este un catel.

  30. Mihaela Marcu

    May 25, 2017 at 12:20 am


    De ce ne place scooby-doo?
    Pentru ca sunt mai mult decat niste desene animate,sunt niste povesti captivante care te poarta in diferite lumi si traiesti fiecare moment alaturi de indragitele personaje.

  31. S. Andreea

    May 19, 2017 at 9:49 pm


    Cum de ce? Pentru ca este super simpatic si haios 🙂 Este imposibil sa nu-l indragesti!

  32. Florentina Iliescu

    May 19, 2017 at 8:38 am


    Abia asteptam in fiecare seara sa vedem ce mai face Scooby si cum mai rezolva diverse situatii impreuna cu prietenii sai. Ne uitam la serial si comentam dupa… ce ne-a placut, cum au depasit personajele anumite momente mai delicate, etc. Multumim Boomerang! Urmarim cu drag si Mr. Bean, Jom si Jerry,Draculas – Vampirul Iepuras, etc.

    • Florentina Iliescu

      May 25, 2017 at 8:35 am


      “Ne plac Scooby si prietenii pentru că rezolva mistere. Sunt amuzanți pentru că le place să mănânce și le este frică de monștri”. Așa au zis băieții mei de 5 și 6 ani…

  33. Lazar Adrian