Participa la concurs si castiga o rochie oferita de Gabriel’s Fashion

Scris de: la data: December 14, 2015
Share Button

Participa la concurs si castiga o rochie de cocktail in valoare de 550 RON, oferita de Gabriel’s Fashion.

rochie-ocazie-tafta-elastica-turquoise-dantea-neagra-gabriels-fashion-concursDespre premiu: Rochie turquoise din tafta elastica cu aplicatii din dantela neagra. Decolteu la baza gatului, croiala in clini pe bust. Betelia subliniaza linia taliei iar fusta cu plii o face eleganta si indrazneata pentru a fi purtata fie la ocazii speciale cu pantofi stiletto. Poti vedea rochia aici!

Cum participi:

Inscrie-te la concurs urmand cei 4 pasi de mai jos:

PASUL 1 – Da like paginii de Facebook a Woman2Woman.ro aici (daca nu ai facut-o deja)

PASUL 2 – Da like si share postarii despre concurs – postarea de pe pagina de facebook Woman2Woman.ro, pe care o poti gasi aici

PASUL 3 – Da like paginii de Facebook Gabriel’s Fashion aici

PASUL 4 – Raspunde la intrebarea “Cu ce ocazie ai purta rochia oferita ca premiu?” printr-un comentariu la acest articol.

Participare:

Perioada in care poti participa este 14 decembrie 2015 – 10 ianuarie 2016.

Participanta cu cel mai interesant raspuns va castiga premiul oferit de Gabriel’s Fashion, pe care il poti gasi aici.

Castigatoarea va fi anuntata in pagina de concurs, printr-un comentariu la acest articol, pe pagina de facebook a Woman2Woman.ro, dar si pe adresa de e-mail pana la data de 15 ianuarie 2016.

Prin inscrierea la acest concurs, participantii sunt de acord ca datele furnizate la inregistrare sa fie procesate si utilizate de catre Woman2Woman.ro si Gabrielsfashion.ro la trimiterea de noutati, oferte si promotii.

*Pentru a fi eligibili, participantii trebuie sa respecte cerintele

**Vor fi luate in calcul doar raspunsurile postate in comentarii la articolul de pe aceasta pagina a site-ului Woman2Woman.ro, nu si comentariile postate pe facebook sau pe alte pagini.

***Pentru a fi eligibili, participantii trebuie sa specifice datele exacte, valide si reale la logarea pentru postarea comentariului: nume si adresa de e-mail (aceeasi adresa de e-mail folosita la abonarea pentru newsletter-ul Woman2Woman.ro). Castigatorii vor fi contactati prin e-mail si vor primi pe adresa de e-mail furnizata la logare/abonare instructiunile necesare pentru a putea intra in posesia premiului castigat.

****Participantii cu raspunsuri copiate sau postate anterior pe alte site-uri pot fi descalificati.

*****Castigatorii trebuie sa raspunda la mail-ul de anuntare a castigarii premiului in maxim 48 de ore de la data trimiterii acestuia. In caz contrar, pot pierde dreptul de a castiga premiul, acesta revenind unui alt participant.

Share Button

127 Comments

  1. Andreea B.

    January 15, 2016 at 10:00 pm


    Va multumim tuturor pentru participarea la concurs! Casigatoarea este camelia:

    camelia
    January 3, 2016 at 9:17 am (Edit)
    1 0 Voteaza articolul

    As purta aceasta rochita cu ocazia sosirii acasa a sotului meu , dupa un contract de munca in strainatate.Pentru ca am fost singura acasa nu am sarbatorit nici Craciunul si nici Revelionul ,asa cum mi-as fi dorit .Dar cand o sa-mi vina sotul acasa,o sa sarbatorim ambele zile speciale care au trecut ,in una singura .Si ca sa fie totul perfect ,rochita aceasta ,ar completa totul !

  2. Voicila Bianca Georgiana

    January 9, 2016 at 11:21 am


    As purta rochia oferita de Gabriel’s Fashion, la cina romantica de Valentine`s Day, alaturi de iubitul meu!

  3. radulescu alina

    January 8, 2016 at 7:45 am


    la primul eveniment important!

  4. Bleotu Macrina

    January 7, 2016 at 12:56 pm


    As purta aceasta rochie la nunta verisoarei mele!

  5. neagu veronica

    January 6, 2016 at 11:11 pm


    As purta aceasta rochita,de ziua mea,pe 15 ianuarie. Se asorteaza f bine culoarea cu a ochilor mei 🙂

  6. Vasilica

    January 4, 2016 at 9:58 pm


    As indrazni sa port aceasta rochita la petrecerea surpriza a sotului meu , ar fi bucuros sa ma vada atat el cat si prietenii nostri intr-o pata de culoare ,pentru ca i-am obisnuit doar cu negru neavand curaj sa ies din anonimat ..

  7. camelia

    January 3, 2016 at 9:17 am


    As purta aceasta rochita cu ocazia sosirii acasa a sotului meu , dupa un contract de munca in strainatate.Pentru ca am fost singura acasa nu am sarbatorit nici Craciunul si nici Revelionul ,asa cum mi-as fi dorit .Dar cand o sa-mi vina sotul acasa,o sa sarbatorim ambele zile speciale care au trecut ,in una singura .Si ca sa fie totul perfect ,rochita aceasta ,ar completa totul !

  8. Bleotu Gheorghe

    January 2, 2016 at 3:09 pm


    As oferi aceasta superba rochie ficei mele Bleotu Adina Camelia ,care va purta aceasta rochie de ziua ei ,pe 27 ianuarie cand va implinii 30 de ani.

  9. Ene Albert Lucian

    December 31, 2015 at 6:33 pm


    As vrea sa-i daruiesc aceasta rochita iubitei mele si mi-ar placea sa o poarte la aniversarea de 5 ani a relatiei noastre.

  10. Marcus Flavia-Maria

    December 31, 2015 at 6:28 pm


    As purta aceasta rochita la aniversarea zilei de nastere a iubitului meu.

  11. Domnisanu Elena

    December 31, 2015 at 9:29 am


    As purta acesta rochita la un botez

  12. TRICA VIORICA

    December 31, 2015 at 2:00 am


    As purta rochia de Revelion!

  13. Bacanu Iuliana

    December 30, 2015 at 9:52 pm


    Cu ocazia aniversarii a 4 ani de casatorie

  14. Mihaescu Claudia

    December 30, 2015 at 7:54 pm


    As îmbrăca această rochiță minunată la ziua fetiței mele !

  15. Constantin aurora

    December 30, 2015 at 5:17 pm


    As purta aceasta rochie la o petrecere

  16. Sava Iulia

    December 30, 2015 at 5:09 pm


    de revelion

  17. Mariana Olaru

    December 30, 2015 at 4:21 pm


    As purta rochia oferita ca premiu la botezul nepotelei mele!

  18. Vilt

    December 28, 2015 at 7:13 pm


    As purta rochita de revelion

  19. Schuster Gabriela

    December 28, 2015 at 6:02 pm


    Daca as castiga i-as oferi rochia fetei mele pt a o purta la balul DE absolvire a facultății.

  20. Costache Marina Alina

    December 27, 2015 at 12:11 pm


    As purta aceasta minunata rochie la petrecerea de revelion si cred ca as intoarce toate privirile dar nu am eu norocul asta ca sa o castig!

  21. Bleotu Gheorghe

    December 26, 2015 at 9:25 pm


    Eu as darui acesta superba rochie ficei mele Bleotu Adina Camelia ,ca sa o poarte de ziua ei ,pe 27 ianuarie , cat si la alte evenimente deosebite din viata ei.

  22. Hritcu Cristina

    December 25, 2015 at 10:19 pm


    La o petrecere cu oameni deosebiti!

  23. Maria Corodescu

    December 25, 2015 at 9:58 am


    Pentru fata mea,care ar purta-o de ziua ei

  24. corodescu costel dan

    December 24, 2015 at 2:04 am


    fata mea ar purta-o de Revelion

  25. georgiana pantazi

    December 22, 2015 at 11:20 pm


    As purta aceasta rochie de revelion si la orice alta ocazie cum ar fi un botez sau cununie civila.

  26. Lupan Monica Gabriela

    December 22, 2015 at 8:06 pm


    As purta aceasta frumoasa rochie la ziua verisoarei mele\1

  27. Simona Vintila

    December 22, 2015 at 6:12 pm


    As purta aceasta rochie atat de frumoasa in ziua in care m-as casatori civil.

  28. Popa Angelica Stela

    December 22, 2015 at 12:18 am


    Minunata rochita as darui-o finutei mele cu toata dragostea,mai ales pentru evenimentele speciale pe care le are anul viitor, iar culoarea superba a ochilor ei,este aidoma rochitei!

  29. alina corodescu

    December 21, 2015 at 11:35 pm


    As purta-o de revelion sau de ce nu anul viitor de ziua mea

  30. alina radulescu

    December 21, 2015 at 6:57 pm


    este o rochie superba, si fiindca imi place atat de mult, as purta-o cu prima ocazie ce mi s-ar ivi, o ocazie speciala, desigur, si de cate ori as avea o astfel de ocazie!

  31. Rodica Paula Caval

    December 20, 2015 at 10:51 pm


    La evenimente deosebite!

  32. Vaida Ana-Maria

    December 20, 2015 at 2:20 pm


    As purta aceasta superba rochita de Revelion.

  33. Gavrila Ionut

    December 20, 2015 at 12:20 am


    Sotia mea ar purta-o tare mandra in seara anului nou.

  34. ioniche daniela iuliana

    December 19, 2015 at 11:36 am


    As purta aceasta rochita de ziua nepotolui meu , pe 28 decembrie.

  35. Gogoci Ramona

    December 19, 2015 at 12:23 am


    IN NOAPTEA DE REVELION

  36. valih

    December 18, 2015 at 8:54 pm


    o rochie frumoasa ,eleganta sotia ar purta-o cu drag de revelion

  37. Floroiu Cristina

    December 18, 2015 at 6:22 pm


    De ziua mea de nastere.

  38. Cristi Andreea

    December 18, 2015 at 3:44 pm


    As purta aceasta rochie la petrecerea de Revelion!

  39. Lumicod

    December 18, 2015 at 2:11 pm


    Rochia este foarte eleganta si as purta-o cu mandrie la cat mai multe seri de tango argentinian (milonga), pentru ca nu este nevoie de o ocazie speciala rara, ci noi creem ocaziile. Si bineinteles, as aminti si de sponsorii Woman2Woman si Gabriel Fashion 🙂

  40. florentinah

    December 18, 2015 at 1:49 pm


    As purta aceasta rochie la petrecerea de Revelion!

  41. Cristina Popescu

    December 18, 2015 at 1:21 pm


    As purta aceasta rochie la petrecerea de Revelion!

  42. lina alex

    December 18, 2015 at 1:02 pm


    La ziua de nastere a tatalui meu

  43. Bianca Rogoveanu

    December 18, 2015 at 12:31 pm


    As purta-o la botezul Aniei, un copil drag mie, ce va avea loc in februarie ! Multumesc pentru oportunitate !

  44. pintilie maria

    December 18, 2015 at 11:10 am


    voi purta aceasta rochita la ziua fiului meu

  45. Alexandru Raul

    December 18, 2015 at 9:57 am


    As purta aceasta rochie la zile de nastere

  46. Apostoiu Mihaela Florentina

    December 17, 2015 at 8:34 pm


    As purta acesta rochita cu drag la botezul finului meu,atunci cand eu vooi fi nasica!

  47. Oanaboges

    December 17, 2015 at 5:19 pm


    As purta rochia de revelion…are un model care mă avantajează și o culoare care îmi pune ochii în evidenta.

  48. rafay daniela

    December 17, 2015 at 3:53 pm


    As purta tinuta aceastacu mare drag de Craciun

  49. rafay daniela

    December 17, 2015 at 3:51 pm


    As purta cu mare drag aceasta rochie de Craciun voi fi cea mai fericita sa o port

  50. Grigore Valentin

    December 17, 2015 at 2:10 pm


    Este o rochie elganta si as dori ca sotia mea sa o poarte la toate ocaziile speciale

  51. Murarasu Oana-Nicoleta

    December 17, 2015 at 11:37 am


    As purta-o la nunta unei prietene.

  52. ANCA GABRIELA LUPU

    December 17, 2015 at 12:40 am

  53. Gabriela Zamfir

    December 17, 2015 at 12:24 am


    Sincera sa fiu as purta-o la cununia surorii mele mai mici dar nu prea am silueta necesara asa ca as prefera sa i-o daruiesc ei sa o poarte la acest eveniment important din viata ei.

  54. ionicescu florica

    December 16, 2015 at 11:24 pm


    Daca as castiga aceasta frumoasa rochita,cu siguranta nu as purta-o eu. Ar fi un cadou minunat ptr fiica mea si cu siguranta ar purta rochita la aniversarea zilei ei de nastere.

  55. glodeanu-carata catalina

    December 16, 2015 at 8:54 pm


    cu prima ocazie cand as merge la teatru

  56. Lupu Petru

    December 16, 2015 at 7:11 pm


    Daca as castiga aceasta superba rochie cu siguranta n-as purta-o eu ci i-as darui-o din inima impreuna cu toata dragostea mea ,sotiei mele pe care as face-o foarte fericita.Iar daca ea este fericita eu sunt de doua ori mai fercicit

  57. lucia daniela

    December 16, 2015 at 7:08 pm


    As purta-o la nunta surorii mele, este perfecta pentru un eveniment asa important pentru mine!

  58. Lupan Monica Gabriela

    December 16, 2015 at 7:08 pm


    As purta acesta rochie la cina de Craciun <3 Este cu adevarat superba.

  59. dan baicusi

    December 16, 2015 at 7:07 pm


    As purta-o la nunta surorii mele, este perfecta pentru un eveniment asa important pentru mine!

    • olivia cordea

      January 4, 2016 at 3:40 pm


      nu am vazut ca au ramas datele cumnatului meu salvate

  60. dan baicusi

    December 16, 2015 at 6:36 pm


    logodnica mea ar purta-o cu mandrie in ziua cununiei noastre civile din vara, croiala i se potriveste, culoarea o prinde perfect, ar fi rochia pe care o cauta de cateva luni!!

  61. Gutu Adriana Maria

    December 16, 2015 at 6:26 pm


    Mi-ar placea sa port rochita aceasta la petrecerea de ziua mea!!!Cred ca voi fii cea mai frumoasa in aceasta rochita ,implinind 25 de ani pe 25 ianuarie!
    <3

  62. Georgiana Nuţă

    December 16, 2015 at 6:26 pm


    Voi purta aceasta deosebita rochie la botezul primului meu finut! Va fi un moment extrem de emotionant si special

  63. neculcea nicoleta

    December 16, 2015 at 6:13 pm


    As purta rochita in noaptea de revelion

  64. POTOLINCA PETRONELA

    December 16, 2015 at 5:47 pm


    cu siguranta as imbraca-o de sarbatori..e o ocazie super pentru a o castiga si de a veni mos craciun mai devreme la mine

  65. Baltateanu Adriana

    December 16, 2015 at 5:37 pm


    Pentru ca se apropie cu pasi repezi sfârșitul anului,aș dori să strălucesc în seara de revelion,să rămână o seare de neuitat !

  66. Popa Anastasia

    December 16, 2015 at 3:47 pm


    As purta rochia la petrecerea de Revelion.

  67. Corciu Ionela

    December 16, 2015 at 3:23 pm


    As purta rochita in noaptea de revelion!

  68. Rodica Granpier

    December 16, 2015 at 3:18 pm


    As purta-o cu mare drag la petrecerea de revelion,este o rochita deosebita si ce sa mai spun,aceasta nuanta este preferata mea <3

  69. neicu mihaela lavinia

    December 16, 2015 at 3:17 pm


    este o rochie foarte frumoasa,eleganta si fiunta imi place enorm si as purta-o cu mare drag la oricare eveniment special

  70. Asiye Acar

    December 16, 2015 at 3:14 pm


    As purta aceasta creatie deosebita la un eveniment

  71. neicu mihaela lavinia

    December 16, 2015 at 3:13 pm


    este o rochie foarte frumoasa,finuta,eleganta si m-as simtii foarte bine in ea la oricare eveniment special,si am cam multe in primavara.multumesc sa fie cu noroc

  72. Simo Florina

    December 16, 2015 at 3:11 pm


    Aș purta rochia la petrecerea de ziua mea, din luna februarie, și sunt sigură că aș atrage toate privirile! În plus, culoarea rochiei se află printre cele ale zodiei mele și este una dintre culorile mele preferate.

  73. Corina Elena

    December 16, 2015 at 1:30 pm


    As purta aceasta rochi cu ocazia zilei mele de nastere.

  74. Catalina Paun

    December 16, 2015 at 1:19 pm


    As purta-o in primvara la cununia mea! Este minunanta si potrivita pentru anotimpul primvara fiindca are maneca 3 sferturi.

  75. Serban Elena

    December 16, 2015 at 1:00 pm


    O astfel de rochita cu un design deosebit si executata dintr-un material de calitate o pot purta la mai multe evenimente care necesita o tinuta speciala.Si incep cu cel mai apropiat,respectiv petrecerea de sfarsit de an(Revelion).Apoi o mai pot purta anul viitor la nunta prietenei mele,la petregerea organizata cu ocazia zilei mele de nastere,si lista poate continua pe masura ce apar astfel de evenimente la care particip.

  76. Voinea Cristina

    December 16, 2015 at 10:12 am


    Aceasta rochie ar fi perfecta pentru ziua de nastere a cele mai bune prietene, care are loc exact in ziua de Craciun.

  77. Gabriela Gabriela Gabriela

    December 16, 2015 at 8:15 am


    As purta aceasta superba rochita in noaptea de Revelion pentru ca este o seara speciala trebuie si o tinuta speciala.

  78. ANTON MARILENA

    December 16, 2015 at 6:13 am


    As purta aceasta superba rochita in noaptea de Revelion pentru ca este o seara speciala trebuie si o tinuta speciala.

  79. Dancea Ramona Elena

    December 15, 2015 at 11:55 pm


    Aş purta rochia la o nuntă la care voi participa vara viitoare.

  80. Dorina Florea

    December 15, 2015 at 9:37 pm


    Aceasta frumoasa si deosebita rochie o voi purta la aniversarea a 15 ani de casnicie cu bunul meu sot si minunatul meu copil inconjurata de nasi, fini,frate, surori, cumnati si nepoti, socrii si lista poate continua. In concluzie vreau sa o port intr-o zi foarte importanta din viata mea?

  81. Rocxana Botusan

    December 15, 2015 at 9:03 pm


    O voi purta la o ocazie speciala vara viitoare in Chania,Creta.

  82. ionita cristina

    December 15, 2015 at 8:20 pm


    La petrecerea de 8 martie!

  83. Gherghe Claudia Mihaela

    December 15, 2015 at 6:49 pm


    Aş purta acestă superbă rochie la o cină romantică de ziua îndragostiţilor pentru a recucerii inima soţului…acesta este culoarea lui preferată!

  84. Geta

    December 15, 2015 at 6:08 pm


    Ca s-o port, trebuie să o câștig!

  85. Badescu Margareta

    December 15, 2015 at 5:54 pm


    In seara de revelion cu siguranta as imbraca asa minunatie .

  86. Badescu Margareta

    December 15, 2015 at 5:52 pm


    Ma vad deja imbracata in rochita in seara de revelion.

  87. Repede Oana

    December 15, 2015 at 4:51 pm


    As purta aceasta superba rochita la starea civilă a finilor.❤️

  88. stanciu vasilica octavia

    December 15, 2015 at 4:41 pm


    As imbraca aceasta rochie, frmoasa si delicata la toate evenimentele importante din viata mea. Cu siguranta!

  89. Ardelean Maria(Marina)

    December 15, 2015 at 4:37 pm


    Rochita este in culoarea mea preferata si as purta-o la absolvirea facultatii fiicei mele la California Institute of Technology – Caltech

  90. Aluculesei Brindusa

    December 15, 2015 at 4:35 pm


    as purta rochita in noaptea dintre ani

  91. Ana B

    December 15, 2015 at 4:27 pm


    Cu ce ocazie as purta rochia oferita ca premiu?
    Cu mare drag la prima conferinta organizata in 2016 de Women2Women.

  92. Laura

    December 15, 2015 at 4:09 pm


    In dimineata urmatoare dupa ce o castig, voi face ca acea zi sa fie o ocazie. De ce sa astept pentru Ocazii cand le pot creea prin liberul arbitru? 🙂

  93. BERDEI VALENTINA

    December 15, 2015 at 3:36 pm


    As purta aceasta rochita la botezul finutului meu.. 🙂

  94. Bucur Florentina

    December 15, 2015 at 2:15 pm


    Cu foarte mare placere as purta o pe 27 aprilie la ziua mea de nastere

  95. Bucur Florentina

    December 15, 2015 at 2:11 pm


    Aceasta rochie superba clar mi se potriveste pentru aniversarea zilei mele de nastere pe 27 aprilie pt ca implinesc frumoasa varsta de 41 de ani

  96. ene maria

    December 15, 2015 at 1:27 pm


    As purta aceasta frumoasa rochie de relevio

  97. Ivan Janeta

    December 15, 2015 at 12:46 pm


    As purta aceasta rochie de ziua mea care va fi in luna februarie.

  98. florina

    December 15, 2015 at 12:45 pm


    sicer, aceasta rochie as fii purtat-o la banchet , numai ca au trecut o gramada de ani de atunci …..

  99. Lazar Alina

    December 15, 2015 at 12:02 pm


    As purta rochita de Revelion, chiar imi caut…Dar cred ca doar in 15 ianuarie 2016 va fi extragerea, asadar ramane pentru a fi purtata cu alta ocazie, cum ar fi ziua fetitei mele, botezul viitoarei finute sau Revelionul viitor 🙂

  100. Lazar Anca Iuliana

    December 15, 2015 at 11:43 am


    As purta-o de revelion 🙂

  101. Nicoleta Pasescu

    December 15, 2015 at 10:12 am


    As purta rochia oferita ca premiu la petrecerea de Revelion.

    • CANA RODICA

      December 15, 2015 at 11:30 am


      As purta aceasta rochie la un concert de Craciun .

  102. HABA DANIELA

    December 15, 2015 at 9:26 am


    Cu siguranta as purta rochia de Revelion !

  103. Mihaela Hauca

    December 15, 2015 at 9:09 am


    La cununia civila.

  104. Dobre Adriana

    December 15, 2015 at 8:56 am


    De revelion

  105. Roxana

    December 15, 2015 at 7:46 am


    As purta rochita de Revelion. Noul an m-ar surprinde intr-o ținută deosebita.:)

  106. Mihaela Luca

    December 15, 2015 at 7:27 am


    La petrecerea de Revelion unde voi aparea la bratul iubitului meu. Sigur voi atrage toate privirile. Culoarea rochitei scotandu-mi si mai tare in evidenta ochii.

  107. Ababei Dan

    December 15, 2015 at 6:53 am


    Prietena mea poarta rochia la revelion,eu o “port” pe ea.

  108. Claudia Lungu

    December 15, 2015 at 6:06 am


    as purta rochia la petrecerea de revelion

  109. Repede Oana

    December 15, 2015 at 12:18 am


    As purta aceasta rochita la starea civilă a finilor.❤️

  110. ionel amalia

    December 14, 2015 at 11:57 pm


    Buna seara,va felicit pt toate evenimentele frumoase pe care le organizati.
    Aceasta superba rochie daca am sansa sa o câștig o voi purta pe data de 18 ianuarie can implinesc 8 ani de la cununie si ne gadim sa facem o nunta foarte mica pt baietelul nostru ca tot ne pune întrebări de ce nu purtam verighete….. si multe intrebari…..♡♡♡♡♡.Va pup cu drag.

  111. Misca Ana-Maria

    December 14, 2015 at 11:51 pm


    Aceasta minunata rochita as purta-o in seara de revelion.

  112. serban greti

    December 14, 2015 at 11:20 pm


    As purta rochia la aniversarea casatoriei

  113. smatandoiu catalina

    December 14, 2015 at 10:56 pm


    As purta aceasta rochie de ziua mea.??

  114. Breahna Valeria Costinela

    December 14, 2015 at 10:07 pm


    as purta aceasta frumoasa rochie de relevion

  115. voica simona

    December 14, 2015 at 9:41 pm


    Aceasta rochie ar fi un cadou frumos pentru ziua mea si as purta-o cu placere la ziua mea.M-as simti deosebita.

  116. Breahna Ioan

    December 14, 2015 at 9:14 pm


    as face-o cadou sotiei mele pe care o va purta de revelion

  117. Gheorghe Maria Corina

    December 14, 2015 at 8:58 pm


    As purta cu placere rochita aceasta la o nunta,un botez(pe post de nasica)

  118. Eva Aurelia

    December 14, 2015 at 7:49 pm


    Buna seara! Sa creez o poveste! Pentru mine acest concurs vine in continuarea celui cu Hotelul iaki. Rochita o voi purta la botezul copilului nostru ! “Buna seara! Ma bucur sa particip si la concursul dvs. cum ma bucur sa particip la toate intalnirile pe care le organizati cu succes.
    Spre sfarsitul luni iunie 2015, am avut concediu si am mers in statiunea Mamaia pe care o indragim foarte mult, am facut plaja in fata hotelului Iaki. Eu si sotul meu ne dorim foarte mult un copil si el intarzie sa apara, doctorii ne-au spus ca suntem perfect sanatosi pentru conceptie, numai ca ne trebuie relaxare si timp petrecut impreuna :), cred ca timpul petrecut intr-un hotel ca acesta ne-ar crea o atmosfera propice…
    Si in viitor o poveste frumoasa, unde l-a adus barza pe el, copilului nostru, pe care-l asteptam cu sufletul si toti porii nostri…”

  119. Lupu Nicoleta

    December 14, 2015 at 7:42 pm


    Aceasta rochie este foarte eleganta si cu siguranta daca o s-o castig o sa i-o daruiesc fiicei mele ,care in opinia mea merita tot ce este mai bun si mai frumos pe lume

  120. Elena Cluceru

    December 14, 2015 at 7:28 pm


    Cea mai apropiata ocazie pentru a purta aceasta rochita este pe data de 20 ianuarie cu ocazia zilei mele de nastere.

  121. Petrariu Iuliana

    December 14, 2015 at 7:23 pm


    Eu as purta rochita la nunta prietenei mele 😡

  122. Babau Hermina

    December 14, 2015 at 7:17 pm


    de Craciun as purta aceasta rochie
    facebook.com/minaandmina/posts/1647356325489302

  123. olteanu

    December 14, 2015 at 6:44 pm


    Rochia as purta-o cu prima ocazie deosebita cum ar fi Revelion 2016.

  124. Constantin Mihai

    December 14, 2015 at 6:36 pm


    Nu as purta-o eu, doresc sa o castig pentru o prietena care ar purta-o la serate elegante.

  125. filimon ioana violeta

    December 14, 2015 at 6:33 pm


    Cea mai apropiata ocazie pt a purta aceasta suprba rochita este noatea dintre ani.