Concurs: Castiga un sejur de 3 nopti la Hotel Iaki Mamaia

Scris de: la data: December 2, 2015
Share Button

Woman2Woman.ro si Hotel Iaki Mamaia te invita sa participi la concurs. Castiga un sejur de 3 nopti, cu mic dejun, pentru tine si partenerul tau.

Iaki-poza-concurs
Castiga un sejur de 3 nopti la Hotel Iaki Mamaia

Premiu: un sejur de 3 nopti la Hotel Iaki Mamaia, oferit de Hotel Iaki. Sejurul consta in 3 nopti de cazare si mic dejun pentru doua persoane, oricand in perioada 17 decembrie – 30 martie, cu exceptia sarbatorilor (Craciun, Revelion, 8 Martie).

Cum participi:

Inscrie-te la concurs urmand cei 3 pasi de mai jos:

PASUL 1 – Da like si share postarii de pe pagina de Facebook a site-ului Woman2Woman.ro: aici

PASUL 2 – Da like paginii de Facebook Hotel Iaki aici

PASUL 3 – Raspunde la intrebarea concursului – “Cum arata sejurul perfect petrecut la Hotel Iaki?”,  printr-un comentariu la acest articol. (Vor fi luate in considerare doar raspunsurile postate in pagina de concurs de pe Woman2Woman.ro.)

Participare:

Perioada in care poti participa este 2 – 16 decembrie 2015.

Participantul cu cel mai interesant raspuns va castiga premiul constand intr-un sejur de 3 nopti la Hotel Iaki Mamaia. Sejurul consta in 3 nopti de cazare si mic dejun pentru doua persoane.

Castigatorul va fi anuntat in pagina de concurs, printr-un comentariu la acest articol de pe site-ul Woman2Woman.ro, pe pagina de facebook a Woman2Woman.ro si pe adresa de e-mail, pana la data de 30 decembrie 2015.

Prin inscrierea la acest concurs, participantii sunt de acord ca datele furnizate la inregistrare sa fie procesate si utilizate de catre Woman2Woman.ro si sponsorul acestui concurs la trimiterea de noutati, oferte si promotii.

*Pentru a fi eligibili, participantii trebuie sa respecte cerintele

**Pentru a fi eligibili, participantii trebuie sa specifice datele exacte, valide si reale la postarea comentariului: nume si adresa de e-mail (aceeasi adresa de e-mail va fi folosita la abonarea automata la newsletter-ul Woman2Woman.ro). Castigatorii vor fi contactati prin e-mail si vor primi pe adresa de e-mail furnizata la logare/abonare/postarea comentariului instructiunile necesare pentru a putea intra in posesia premiului castigat.

***Participantii cu raspunsuri copiate sau postate anterior pe alte site-uri pot fi descalificati.

****Castigatorii trebuie sa raspunda la mail-ul de anuntare a castigarii premiului in maxim 48 de ore de la data trimiterii acestuia. In caz contrar, pot pierde dreptul de a castiga premiul, acesta revenind unui alt participant.

Share Button

161 Comments

  1. Andreea B.

    December 24, 2015 at 5:40 pm


    Va multumim pentru participare! Ne-au placut foarte multe dintre raspunsuri, insa doar unul poate fi castigator… Asadar, castigatorul acestui concurs este olteanu irina! Felicitari!

    • Schuster Gabriela

      December 28, 2015 at 5:57 pm


      Felicitări castigatoarei. Speram mult sa fiu eu.

  2. Romica Bratosin

    December 17, 2015 at 12:05 am


    V -alurile marii ce se sparg in taina
    A – mandoi intr-o singura haina
    C – amera cu vedere la mare
    A – morezati cand soarele rasare
    N – umai noi doi, fara copil
    T – raim visul si clipa cu stil
    A – sa cum nu credeam ca-I posibil.

    P -e malul marii in IAKI hotel
    E – elegant in culori pastel
    R – elaxare si confort maxim
    F – ericirea n-are sinonim
    E – tot ce mi-am dorit
    C – u spa, piscina, fitness
    T – eren de fotbal am ales
    A – sa vacanta am inteles.

  3. Kaszta Ildiko

    December 16, 2015 at 11:03 pm


    Sejurul perfect petrecut la Hotelul Iaki ar fi cel mai frumos si reusit concediu.Este visul meu sa pot petrece acolo.

  4. alessia puiu

    December 16, 2015 at 7:25 pm


    Relaxare totala alaturi de iubitul meu

  5. ruby eni

    December 16, 2015 at 5:33 pm


    Un sejur perfect la hotel Iaki ar fi de ziua îndrăgostiților cu IUBITUL !!!!

  6. Marna

    December 16, 2015 at 2:24 pm


    cel mai interesant raspuns cu siguranta este cel al rudelor voastre,ca de obicei,asta rezulta din regulamentul inventat de voi!

  7. oana anton

    December 16, 2015 at 1:13 pm


    un sejur aici ar fi un vis frumos!! Soare ,plaja mare valuri ,o camera eleganta si conditii excelente …

  8. simona radu

    December 16, 2015 at 9:36 am


    Relaxare, visare, frumusete, incantare, confort.

  9. Amarie Vasile

    December 16, 2015 at 9:36 am


    Dacă aș câștiga acest concurs aș alege ca pe 19 februarie când împlinesc 70 de ani să fiu la Hotelul Iaki Ar fi pentru mine și soția mea un sejur perfect cu alegeri multiple si adecvate vârstei: am admira arhitectura deosebita, am merge la Spa Center, am admira rasaritul și apusul sorelui și am face poze, am merge la o saună pentru relaxare…
    Deși am călătorit mult în țară și afara, am stat puțin (doar să dormim o noapte sau mai multe ) în hoteluri de lux, dar nici un sejur…
    Mă bântuie versurile lui I. Minulescu din ”Acuarelă”:

    ”În oraşu-n care plouă de trei ori pe săptămână
    Un bătrân şi o bătrână –
    Două jucării stricate –
    Merg ţinându-se de mână…” ca alternativa cea mai probabilă a câștigarii acestui concurs…

  10. Moroșan Alina

    December 16, 2015 at 8:43 am


    Un sejur perfect la hotel Iaki ar fi de ziua îndrăgostiților cu soțul meu pentru a ne sărbători ziua când ne-am cunoscut și ne-am căsătorit.

  11. Gherghel Dana Simona

    December 15, 2015 at 11:13 pm


    Un sejur in Mamaia cu siguranta ar fi o experienta unica deoarece nu am mai fost niciodata in sezonul rece pe litoral. Nu imi permit achizitionarea unui sejur in perioada rece caci asta ar insemna sa nu mai merg vara, insa sincer as fi curioasa sa traiesc acesta experienta. In acelasi timp, toti cei ce iubesc stiu ca nu conteaza unde te afli cat timp esti alaturi de persoana care te face sa radiezi de fericire, sa te simti iubita, in siguranta si plina de viata!

  12. olteanu irina

    December 15, 2015 at 6:59 pm


    Probabil ca multi dintre participantii la concurs vor sustine ca un concediu perfect necesita in primul rand soare si, evident, temperaturi rezonabile. Doar este vorba despre litoral… Pentru mine insa, dar si pentru baietelul meu care este singurul si permanentul meu insotitor, sejurul la mare implica cu totul alte coordonate. Si anume, zapada si frig. Nu am fost niciodata la mare iarna si poate acesta este motivul principal pentru care cu siguranta o asemenea vacanta ar reprezenta o experienta inedita. De ce ar fi Hotelul Iaki perfect pentru noi si nu oricare altul? Pentru ca, cel mic, aflandu-se la varsta in care abia se cimenteaza pasiunile, adora arhitectura acestui hotel, motiv pentru care l-am si vizitat in vara (desigur, nu am marturisit personalului acest detaliu realmente…iesit din comun). Iar trei zile petrecute in el cu siguranta ar fi mai mult decat un vis devenit realitate. Ce am face concret in decursul acestor zile? Ne-am plimba pe malul marii, ne-am balaci in piscina si am admira de dimineata pana seara coridorul din sticla al hotelului care, momentan, este reprodus intocmai intr-una din hartile Minecraft.

  13. Ioana Mohora

    December 15, 2015 at 1:11 pm


    Frumos concurs. Multumimt hotel Iaki si Woman2woman,
    Desi, pot spune ca nu am mai fost cu sotul meu de mult timp intr-o vacanta in tara sunt bucuroasa ca pot participa la acest concurs unde am sansa sa castig o astfel de relaxare. Imi doresc o rexalare bazata pe armonie, liniste sufleteasca, aroma terapie, imi doresc sa ma simt bine in compania sotului meu.

  14. Bogdan Sebastian

    December 15, 2015 at 1:07 pm


    Sejurul perfect ar fi sa poti sa stai 3 zile fara conexiune la internet, sa te detasezi de tot mediul online si sa te poti focusa pe relxarea care iti trebuie.
    Nu am fost nicodata la acest hotel desi am auzit ca este unul foarte select si bine cotat.
    As vrea sa ma relaxez la malul marii si sa aud fuietul apei si glasul pescasurilor.

  15. Popa Roxana Elisabeta

    December 15, 2015 at 11:53 am


    Sejurul perfect:
    – Hotel Yaki
    -sotul meu
    -soare
    -liniste
    -relaxare
    -mare

  16. Oana M

    December 15, 2015 at 11:53 am


    Relaxare totala alaturi de sotul meu

  17. TEODORA GAINA

    December 15, 2015 at 11:33 am


    Relaxare, odihna, rasfat si buna dispozitie alaturi de sotul meu.

  18. Nicoleta Pasescu

    December 15, 2015 at 10:31 am


    Sejurul perfect la hotelul Iaki ar fi petrecerea dintre ani, cu muzica, voie buna, petrecere si multi prieteni pusi pe distractie. Prima zi din anul 2016 ar incepe cu o sauna si un masaj cu uleiuri orientale seducatoare pe o muzica in surdina care relaxeaza simturile la fabulosul Welness Spa IAKI.

  19. Amarie Dorina

    December 15, 2015 at 8:33 am


    Am îndrăgit marea și m-am înfruptat de plaja și briza acesteia în tinerețe chiar și de două ori pe an împreuna cu soțul și apoi cu copilul, cu nepotul… De fiecare dată eram cazați la case particulare, dar și la hoteluri bune ( fiul nostru participa anual la finalele nationale la șah). Priveam cu curiozitate și cu jind la hotelurile de lux accesibile pentru cei cu venituri foarte mari…
    Mai târziu în excursii am fost cazați și în hoteluri frecventate adesea de vedete sau capete incoronate ( Hotel Metropol din Moscova, Hotel Grand Paradis din Alexandria (Egipt), Grande Piramide din Cairo etc.
    Câștigarea acestui concurs mi-ar oferi posibilitatea să-mi împlinesc o secretă doleanță . Pentru un sejur la Hotelul Iaki singura șansă ar fi să câștig acest concurs pentru mine și soțul meu, altfel ca profesori pensionari nu ne putem permite nici să visăm visăm la așa ceva…

    Ce aș am face aici al acest hotel exclusivist? Aș admira pe îndelete arhitectura deosebita, pizzeria, aș merge la Spa Center, la o piscină.
    Aș urmări rasaritul și apusul sorelui și aș face poze, pur și simplu m-aș îmbăta de ambianta de relaxare si confort de aici., poate la o saună pentru relaxare și masaj…

  20. Emanuela Pasaniuc

    December 15, 2015 at 8:13 am


    Sejurul perfect la Hotel Iaki ar fi relaxare,rafinament…și astea la malul marii. ..

  21. Doina Ana Butman

    December 14, 2015 at 11:23 pm


    Hotel IAKI**** este, cu siguranta, unul din cele mai exclusiviste hoteluri din Mamaia, impresionant , atat prin arhitectura deosebita, cat si prin marimea complexului, el avand in componenta, pe langa hotel, mai multe restaurante, pizzerie, cluburi, baruri, un Spa Center, modern, un Centru de conferinte, terenuri de foot-ball si tenis, piscine.
    Pozitia privilegiata, deschiderea spre mare sau spre lac, care, te imbie sa urmaresti un spectaculos rasarit al soarelui din Marea Neagra sau magnificul apus al acestuia in apele lacului Siutghiol, adierea, continua a brizelor, precum si ambianta de relaxare si confort, sunt, doar, cateva elemente care fac din Hotelul IAKI un loc special, unde, ne-am dori, cu totii, sa ne aflăm, macar, o data…
    La „perfectiunea sejur-ului”, petrecut, aici, ar contribui, desigur, si Spa Center Iaki – un adevarat Centru de recuperare si relaxare, modernizat recent, menit a ne oferi o experienta unica, datorita facilitatilor sale de relaxare: piscina acoperita, jacuzzi, sala de fitness, sala de aerobic, doua saune uscate, o sauna umeda, aqua gym, sala de aerobic, dus emotional, dus cervical, spinning, masaj…

  22. Noemi

    December 14, 2015 at 9:37 pm


    Sejurul perfect este intodeauna cu logodnicul meu si in timp de iarna:)

  23. SANDU IONEL

    December 14, 2015 at 2:45 pm


    Pentru mine sejurul perfect petrecut la Hotel Iaki ar fi cu familia, adica impreuna cu sotia si fetita mea, cu care niciodata nu am fost undeva plecati pentru a ne relaxa chiar si pentru cateva zile, undeva, sa avem si noi odata o mica vacanta…asta pentru ca nu ne putem permite datorita societatii in care traim si muncim doar ca sa putem supravietui de pe o zi pe alta, dar sa mai sa ne gandim altundeva…la vreo vacanta PA.

  24. Carmen Blajovan

    December 13, 2015 at 7:59 pm


    Ori unde sunt alaturi de sotul meu Vali, va fi cu siguranta sejurul perfect!

  25. Valentin Blajovan

    December 13, 2015 at 7:36 pm


    Sejurul perfect este intotdeauna alaturi de persoana iubita! In cazul meu, sotia mea.

  26. gilea antoneta

    December 13, 2015 at 6:32 pm


    Sejurul la hotelul Iaki ar fi cel mai frumos cadou, binevenit oricând!

  27. Grigore Valentin

    December 13, 2015 at 5:39 pm


    Confort, odihna, spa, rafinament si gust bun….minunat pentru o minivacanta, cine ar refuza o asemanea oferta?

  28. popescu iulian petrisor

    December 13, 2015 at 3:24 pm


    Eu cred ca sejurul perfect la Iaki este o zi la Spa, una in club si una de relaxare

  29. olteanu

    December 13, 2015 at 3:20 pm


    Un concediu perfect impreuna cu sotul meu de ziua indragostitilor, o relaxare superba incheiata cu un masaj relaxant.

  30. Claudia Lungu

    December 13, 2015 at 12:24 pm


    Hotelul este excelent,cred ca mi-ar oferi relaxare si buna dispozitie.vreau sa castig un sejur.

  31. Radulescu Iuliana

    December 13, 2015 at 11:00 am


    Un sejur in cadrul hotelului Iaki nu poate fi decat perfect, serviciile de vis ma fac sa ma simt cu adevarat rasfatata!

  32. Bleotu Gheorghe

    December 13, 2015 at 5:15 am


    Sejurul perfect la Hotelul Iaki alaturi de sotia mea ar fii forma de rasfat si relaxare suprema De la ambianta ,conditii de cazare la rasfat culinar si zona SPA toate acestea ne ajuta sa ne aduca o stare de bine,bucurie,armonie in suflet dupa o perioada agitata.Sarbatori fericite!

  33. Mogoroase Florentina

    December 12, 2015 at 9:11 pm


    Sejurul petrecut la la Hotelul Iaki ar fi cel mai reusit concediu al nostru. Un vis devenit realitate, am reusi sa ne indeplinim cea mai frumoasa dorinta.Sper sa fiu eu castigatoarea.

  34. Cercelaru Andreea-Maria

    December 12, 2015 at 11:34 am


    Sejurul la Hotelul Iaki poate fi un sejur calduros si linistit pe timpul iernii, privelistea este minunata iar aglomeratia si agitatia din timpul verii dispare in totalitate.

    • Cercelaru Andreea-Maria

      December 12, 2015 at 11:35 am


      Dispar*

  35. toma emilian

    December 12, 2015 at 9:46 am


    cand spui IAKI-te referi automat la HAGI-un nume cu renume.O vorba romaneasca ne zice ca la pomul laudat sa nu te duci cu sacul…..aici nu-icazul.Imi doresc sa TRAIESC macar 3 zile,intr-o lume serioasa,respectata,si frumoasa.

  36. camelia

    December 12, 2015 at 6:02 am


    Sejurul petrecut la la Hotelul Iaki ar fi un cadou minunat,pentru mine,o persoana care a trecut prin multe…stiu sigur ca acele zile petrecute la Hotel Iaki ,va fi recompensa de craciun trimisa de mosul ,care sper sa nu ma uite .

  37. Larion Silvia

    December 11, 2015 at 10:48 pm


    Sejurul petrecut la Hotelul Iaki este pentru mine un vis pe care l-as dori realzat.Visez :Relaxare,Odihna,Rasfat siBuna Dispozitie.

  38. bizadea marius ionut

    December 11, 2015 at 9:48 pm


    sejurul perfect petrecut la Hotel Iaki ,inseamna o deconectare de la ceva neinsemnat la ceva mirific , o relaxare , un somn din care nu ai vrea sa te mai trezesti niciodata .

  39. Belos Alina

    December 11, 2015 at 7:08 pm


    Sa câștigi acest sejur la Hotel Iaki înseamnă un vis devenit realitate:liniște ,caldura,relaxare…..iubire in doi…❤️❤️❤️❤️

  40. Simona

    December 11, 2015 at 1:45 pm


    Sejurul perfect la acest hotel pentru mine ar inseamna liniste, intimitate si relaxare.

  41. iancu adrian

    December 10, 2015 at 11:52 pm


    un sejur perfect ar fi indicat sa tina toata vara,sa te simti bine in locatie si sa ai prietenii alaturi/

  42. filimon ioana violeta

    December 10, 2015 at 10:59 pm


    Cred ca sejurul la hotel Iaki trebuie sa fie perfect prin a oferi unei persoane cu probleme de sanatate in primul rand ceea ce nu are la domiciliu,liniste si atentie.

  43. Voinea Cristina

    December 10, 2015 at 8:12 pm


    (discutie intre el si ea in patul atat de misterios din hotel Iaki. Asa imi imaginez eu un sejur de vis)

    El: Buna…si da-mi voie sa iti spun ca ai ochi superbi
    Ea: Buna si tie …Multumesc…Wow ce tablou ai in spate..iti place pictura…
    El: Da…daca vrei cand ne vom intalni prima oara…poate imi dai permisiunea sa iti fac un portret, chipul tau ar da viata pensulei mele instant…Esti o poveste de fata…
    Ea: Da. Bineinteles. As fi onorata…
    El: Scanand camera ta, observ ca iti place muzica si marea in spatele tau…..De cand studiezi vioara?
    Ea: De mica, de la 6 ani …Ador sa cant …ma linisteste atat de mut…
    El: Gata, iubito, vreau sa coboram cat mai repede sa ne relaxam la Spa, caci hotel Iaki ne rasfata regeste asa cum ti-ai dorit …

  44. Voinea Cristina

    December 10, 2015 at 8:11 pm


    (discutie intre el si ea in patul atat de misterios din hotel Iaki. Asa imi imaginez eu un sejur de vis)

    El: Buna…si da-mi voie sa iti spun ca ai ochi superbi
    Ea: Buna si tie …Multumesc…Wow ce tablou ai in spate..iti place pictura…
    El: Da…daca vrei cand ne vom intalni prima oara…poate imi dai permisiunea sa iti fac un portret, chipul tau ar da viata pensulei mele instant…Esti o poveste de fata…
    Ea: Da…bineinteles …. as fi onorata…
    El: Scanand camera ta, observ ca iti place muzica si marea in spatele tau…..De cand studiezi vioara?
    Ea: De mica, de la 6 ani …Ador sa cant …ma linisteste atat de mut…
    El: Gata, iubito, vreau sa coboram cat mai repede sa ne relaxam la Spa, caci hotel Iaki ne rasfata regeste asa cum ti-ai dorit …

  45. mehedintu dorin

    December 10, 2015 at 7:05 pm


    Pentru mine, un sejur perfect petrecut la Hotel Iaki arata ca si cum s-ar fi indeplinit un vis frumos iubim MAREA

  46. Badescu Margareta

    December 10, 2015 at 6:49 pm


    Sejurul ar fi unul de vis .

  47. rus maria

    December 10, 2015 at 4:42 pm


    ar fi ceva de vis,relaxare la maxim e cel mai frumos hotel din mamaia

  48. Marin Carmen

    December 10, 2015 at 3:03 pm


    Marea este frumoasa in orice perioada a anului. Este un sejur perfect chiar daca este ploaie, ninsoare, soare . odihna si relaxare .Superb.

  49. Popa Ofelia Cornelia

    December 10, 2015 at 1:25 pm


    Pentru mine, un sejur perfect petrecut la Hotel Iaki arata precum un tablou de suflet cu marea aproape, cu nisipul auriu mangaiat de briza marii, cu Soarele ce se reflecta abundent in apa cristalina, cu un maldar de ingrediente pentru un rasfat maxim al simturilor si cu nelipsitele personaje care fac ca acest tot sa fie perfect…

  50. Mihai

    December 10, 2015 at 12:51 pm


    Imi place marea. E foarte frumos la mare. Ar fi un vis implicit sa merg impreuna cu sotul la implinirea a 3 ani de la casatorie pentru a ne redescoperi.

  51. Ceornei Diana-Alina

    December 10, 2015 at 11:19 am


    Sejurul perfect: acces gratuit la zona SPA, rasfatare cu tratamente corporale zilnic, muzica, cocktailuri, piscina..

  52. mihaela postolache

    December 10, 2015 at 11:05 am


    Ar fi cel mai frumos cadou pentru ziua mea care este pe 12 decembrie.Iubesc hotel iaki si vara trecuta il admiram de pe faleza caci este un vis sa pot fi cazata acolo iar la anul eu si sotul implinim 25 de ani de casatorie

  53. Adina

    December 10, 2015 at 10:20 am


    Soțul meu a fost cazat acolo,având această ocazie cu jobul,iar din acest motiv noi, doamnele,nu am putut participa.Iar acum ar fi ocazia ideală.

  54. Anca I

    December 10, 2015 at 10:13 am


    Cina romantica, piscina si SPA

  55. Harabagiu Elena

    December 10, 2015 at 10:08 am


    Intotdeauna cele mai reusite vacante au fost cele in care am fost doar cu persoana iubita. Am descoperit locuri noi, ne-am redescoperit pe noi, am ras, am visat, am fost liberi.Un sejur perfect este un sejur in care te intorci cu forte proaspete, bateriile sunt reincarcate, sufletul mai cald, si cu dorinta de a povesti si celor dragi, frumoasele zile petrecute la Iaki.

  56. tudor daniela

    December 10, 2015 at 9:32 am


    am intrat in hotelul IAKI de curiozitate , am ramas impresionata si ma gandeam cum ar fi sa stau aici macar o zi?…ar fi placut, relaxant,
    ar fi ceva.

  57. Tudor Victoria

    December 10, 2015 at 8:58 am


    Pentru mine sejurul perfect la Hotel Iaki ar arata intr-un mare fel… Am o imaginatie debordanta,mai ales la capitolul fantezii 🙂 In linii mari ar include piele(naturala si sintetica),frisca,sampanie si multa indrazneala.Sunetul marii insusi este un bun afrodisiac pentru mine! Si obligatoriu sa fie in sezon friguros, pentru CA vara oricine merge la mare. Lasam copilul in Bucuresti,cu bunicii,facem bagajul si dl Hagi sa ne astepte cu covorul rosu. Dupa un an de munca neantrerupta, cred CA meritam un rasfat dintre cele mai bune, la Iaki.

  58. Zoicas Clara

    December 10, 2015 at 7:45 am


    Profitand de toate facilitatile puse la dispozitie de Hotel Iaki, te simti relaxat si rasfatat.

    • tudor daniela

      December 10, 2015 at 9:24 am


      am intrat in hotelul IAKI de curiozitate am ramas impresionata si ma gandeam cum ar fi … placut , relaxant, super ,ar fi ceva.

  59. Draghici oana gabriela

    December 10, 2015 at 1:53 am


    Sejurul perfect: liniste si relaxare alaturi de iubitul meu intr-un loc perfect( hotel Iaki), cat mai departe de acest Bucuresti batran si bolnav

  60. Visan alex dragomir

    December 10, 2015 at 12:52 am


    Cred ca un sejur la hotelul Iaki ar fi cea mai buna metoda de relaxare si meditare alaturi de persoana draga datorita conditiilor hotelului, zonei, unde este amplasat si design-ul acestuia.
    Un sejur aici, ne-ar elibera pe amandoi de stresul orasului si cred ca un drum la mare, intr-o zi de primavara ar fi perfect si bine-venit.

  61. Tirdea Elena

    December 9, 2015 at 11:41 pm


    Sejurul perfect la Hotelu; Iaki ar fi cel mai minunat sejur si <> petrecut alaturi de sotul meu iubit! Un vis devenit realitate!

  62. Dumitru Alexandra

    December 9, 2015 at 11:37 pm


    Chiar dacă afară e frig și sezonul este departe, sunt sigura ca eleganta și caldura Hotelul Iaki imi poate asigura relaxarea de care am atata nevoie.
    Priveliștea,liniștea, plimbarile pe malul marii, un vin, o cina buna, o baie fierbinte și un film bun este reteta perfecta pentru un week-end de vis.

  63. Floroiu Cristina

    December 9, 2015 at 11:00 pm


    Sejurul perfect la Hotelul Iaki, ar fi cu persoana iubita,bucurandu-ne de orice detaliu.

  64. Cristina D .

    December 9, 2015 at 10:55 pm


    Sejurul perfect este alături de persoana iubita, intrun loc in care sa ne simțit bine, Uniti si Fericiți sî relaxati.

  65. sima ionut

    December 9, 2015 at 10:50 pm


    la un hotel de 4 stele ca al dvs normal ca ma pot numi un norocos.sper sa am sansa sa castig

  66. Laura Mitoc

    December 9, 2015 at 10:16 pm


    Perioada pe care ati ales-o de sejur e perfecta. Oricine a fost la mare vara, dar nu si iarna, asa ca pentru mine un concediu la hotel Iaki ar insemna o oaza de liniste dupa nebunia de Craciun si mi-ar placea foarte mult 🙂

  67. Anca

    December 9, 2015 at 10:12 pm


    Sejurul perfect petrecut la Hotelul Iaki, ar insemna un sejur perfect daca as fi alaturi de persoana iubita, relaxare, rasfat, iubire, armonie, toate acestea sa existe la Hotelul Iaki.

  68. Alina

    December 9, 2015 at 10:06 pm


    Sejurul perfect petrecut la Hotel Iaki Mamaia este tot ceea ce ti-ai putea dori de la un hotel de pe litoralul romanesc.

  69. lucian marius

    December 9, 2015 at 9:17 pm


    pentru mine sejurul perfect la Hotel Iaki inseamna odihna, relaxare, voie buna alaturi de prietena mea

  70. laura delia

    December 9, 2015 at 9:09 pm


    Sejurul perfect la Hotel Iaki pentru mine inseamna odihna, relaxare alaturi de persoana iubita

  71. Irina Preda

    December 9, 2015 at 8:50 pm


    Intotdeauna cele mai reusite vacante au fost cele in care am fost doar cu persoana iubita. Am descoperit locuri noi, ne-am redescoperit pe noi, am ras, am visat, am fost liberi. O escapada e solutia perfecta pentru a iesi din rutina si a ne reindragosti.

  72. Stoian Alexandra

    December 9, 2015 at 7:10 pm


    Sejurul perfect la Hotel Iaki pentru mine inseamna odihna, relaxare intr-un cadru de vis, mancare delicioasa, rasfat din partea personalului de la hotel si nu in ultimul rand distractie alaturi de cei dragi!

    • alina

      December 9, 2015 at 8:50 pm


      Ador marea.Este cel mai frumos lucru.Sa te relaxezi pe malul marii,cu nimic nu se compara.M-as plimba,chiar daca este rece,pe malul marii,sa privesc siderata fiecare val ce ma duce spre visare..Ador marea..

  73. Vadan Alina

    December 9, 2015 at 7:00 pm


    Simplul fapt ar fi o excursie pana la mare…un drum lung dar hazliu..iarna..la mare…of!.ce peisaj mirific ne ofera anotimpul rece. Si ce senzatii! Hotelul este absolut superb! Relaxare scrie pe chipul meu doar la gandul care ma duce acum….si poze poze..multe..si poze..pentru ca nu as avea timp de dormit. Sa vad la rasarit Mamaia,plaja din camera si sa-i zambesc soarelui. Si muzica! Ce sa fie mai frumos?

  74. Jantea Alexandra

    December 9, 2015 at 6:58 pm


    Sejurul perfect este alaturi de persoana iubita. Nu trebuie nimic planificat nimic, caci totul se rezuma in a face tot ce vrei si tot ce simti pe moment, tot ce-ti spune instinctul si inima.

  75. Brenda Ioana Cojan

    December 9, 2015 at 6:36 pm


    Sejurul perfect cu siguranta este alaturi de sotul meu ,la hotelul Iaki ,luand cina romanica impreuna.

  76. Cati Oancea

    December 9, 2015 at 5:38 pm


    Imi pot imagina sejurul perfect in multe feluri,insa eu imi doresc sa-l traiesc,nu doar sa mi-l imaginez!

  77. Roxana

    December 9, 2015 at 5:17 pm


    Sejurul perfect ar fi cel in care, alaturi de sotul meu, ne-am bucura de toate facilitatile oferite de acest minunat ansamblu turistic.

  78. Dragusin Nicolae

    December 9, 2015 at 5:10 pm


    Sejurul ideal este acela in care m-as deconecta complet de la problemele zilnice, in care sa petrec o parte a zile in jacuzzy, un masaj, un film bun si o masa copioasa!

  79. Voicu Elena

    December 9, 2015 at 5:08 pm


    Sejurul perfect pentru mine presupune mult rasfat la spa si masaj de relaxare, dar si miscare in aerul liber, impletit cu vizitarea unor obiective turistice.

  80. Constantin Paul Lucian

    December 9, 2015 at 3:39 pm


    Imi imaginez un loc linistit, aproape pustiu, fara muzica galagioasa (din stat sunt excluse manelele) unde impreuna cu persoana iubita sa putem sta singuri si discuta fara a fi grabiti sau deranjati de cineva. Sa se auda doar suierul vantului si zgomotul valurilor. Cu un pic de soare (fara dinti) si cu mult … timp liber.

  81. Roxana Tudor

    December 9, 2015 at 3:03 pm


    Un sejur la hotel Iaki reprezinta cea mai frumoasa dorinta,o relaxare binemeritata dupa ani intregi de munca,un rasfat adevarat,o oaza de liniste datorita pozitionarii spre mare si un prilej de a sarbatori 13 ani de casnicie !

  82. Tanase Loreta Beatrice

    December 9, 2015 at 2:54 pm


    Imi imaginez sejurul perfect la Iaki,insa as fi fericita daca asta nu ar fi doar in imaginatia mea si as putea chiar sa-l traiesc ! Doamne ajută . (Nu am fost niciodata la mare,si mi-as dori foarte mult)

  83. Muscalu Alina

    December 9, 2015 at 2:19 pm


    Sejurul perfect ar fi alaturi de scumpul meu sot!

  84. tender carmen marilena

    December 9, 2015 at 2:05 pm


    Sejurul perfect este alaturi de cel drag,nu conteaza foarte mult unde suntem dar….daca ne aflam intr-un loc superb ca Hotelul Iaki,cu atat mai bine!Mancare buna,curatenie si o ambianta romantica.In plus,multe plimbari de-a lungul falezei din Constanta,vizite la SPA…totul este de vissss!

  85. Florina Matei

    December 9, 2015 at 1:41 pm


    Sejurul perfect la Hotel Iaki este impreuna cu familia mea la un hotel minunat si totul este perfect. Nu poti cere nimic mai mult

  86. Cubitchi Mariana

    December 9, 2015 at 1:37 pm


    Hotel Iaki:O mare relaxare după atata muncă,scoala,grădiniță…

  87. ogrezeanu daniela

    December 9, 2015 at 1:35 pm


    O da 🙂 Cum arata serului la Iaki Hotel?
    Eu mi-l imaginez superb mai ales ca va veni zapada 🙂 mare inghetata, zapada pe plaja 🙂 liniste , liniste si relaxare 🙂 la un hotel de 10 *****

  88. Capilna Calin

    December 9, 2015 at 11:57 am


    Sejurul la Hotelul Iaki ar fi pe deplin cea mai reusita vacanta alaturi de iubita mea .Avem nevoie de relaxare dupa munca,scoala etc.

  89. lina alex

    December 9, 2015 at 11:51 am


    sejurul perfect petrecut la Hotel Iaki este alaturi de sot si copii, un rasfat, o oaza de relaxare, de a iesi din rutina zilnica

  90. Rosu Adrian

    December 9, 2015 at 11:15 am


    Cum ar fi sa-i fac o surpriza soției de ziua îndragostitilor ,mai ales ca ne-am căsătorit în 2015si este indîndrăgostită de mare.

  91. Anastasiei Elena

    December 9, 2015 at 11:14 am


    Un sejur petrecut la Hotel Iaki ar fi un vis implinit pentru mine si sotul meu. Ne-am casatorit pe 3 octombrie si inca nu am avut luna de miere, si cu un astfel de sejur visul unei vacante de miere intr-un loc magnific ar fi realizat.

  92. Saitoc Luminita

    December 9, 2015 at 11:10 am


    Sejur la IAKI :Rafinament si bun gust

  93. Giuseppina Stan

    December 9, 2015 at 10:43 am


    tinand cont de vremea de afara din acea perioada inafara vde cateva plimbari romantice la malul marii, mi-as petrece timpul in hotel la piscina, gym, masaje..

  94. stoichin marian

    December 9, 2015 at 10:41 am


    Cred ca la mare este sejurul complet in orice anotimp.Tinand cont ca este hotelul unui mare fotbalist, cred ca ar fi momentul potrivit sa il cunosc pe Gica Hagi si familia lui.

  95. Mara

    December 9, 2015 at 10:10 am


    Sejur la Iaki in Mamaia iarna…mister si romantism cu miros de mare,alge…

  96. CIMPOERU GHEORGHE

    December 9, 2015 at 10:04 am


    Ce frumos ar fi sa petrec nuta de perla cu draguta mea la Hotelul IAKI un Hotel F.b.as povesti si nasilor sa petreaca sau sa vina cu noi sa ne mai cunune au trecut 30 ani frumosi ,am sa astept cu emotii tragerea.

  97. Anton Traian

    December 9, 2015 at 9:30 am


    Vacanta perfecta e la mare, in orice anotimp cu sotia si copii

  98. Butoi Alina Elena

    December 9, 2015 at 9:27 am


    Sejurul alaturi de persoana draga ar fi foarte frumos si plin de romantism

  99. Alexandra

    December 9, 2015 at 9:24 am


    persoana draga, un pahar de vin si o ambianta romantica.

  100. Murarasu Oana-Nicoleta

    December 9, 2015 at 9:21 am


    Sejurul perfect petrecut la Hotel Iaki ar fi intr-o masa buna cu mancaruri romanesti la cele trei restaurante. Relaxare totala apoi la pranz la Piano Bar. Prajituri savurate la cofetaria hotel. Ar fi o relaxare totala ca nu ar trebui sa car multe haine cu mine deoarece este spalatorie la acest hotel. Parcarea gratuita este bine venita si ea. Garajul subteran si el este bun. Exista posiblitatea de tranfer aeroport. M-as bucura de wireless in camera, receptie si Piano Bar. Ar fi bun in acest sejur perfect si o excursie organizata. Totul a fi ca in basme. Delfinariul din Constanta se afla in apropiera Hotelului Iaki. Se poate face o excursie la Adamclisi si Manastirea Sfantului Andrei. In Mangalia se poate face calarie la Herghelia de acolo. Putem vizita Cazino Mamaia situat la 1,5 km de hotel. Ar fi frumos daca as face si Revelionul aici.

  101. visan gabriela

    December 9, 2015 at 9:08 am


    liniste, confort , relaxare – vreme frumoasa si ambient de calitate – acesta este pentru mine un week-end perfect

  102. Vasilescu Ionel Cornel

    December 9, 2015 at 7:40 am


    Relaxare alaturi de familie.

  103. Bleotu Macrina

    December 9, 2015 at 6:45 am


    Sejurul perfect la Hotelul Iaki pentru mine si sotul meu ar fii rasfatul total. Pe langa conditiile excelente de cazare si meniul sofisticat, cel mai mult ma incanta zona de SPA: piscină interioară, saune, jacuzzi, cascadă cervicală, dus emotional si cireasa de pe tort,terapiile Spa: Yon-Ka Intermezzo( rasfat ca femeie) si un masaj de relaxare. Dupa o perioada agitata a vietii meritam sa fim numai noi doi ,benefeciind de conditiile perfecte de la Htel IAKI.

  104. mitran

    December 9, 2015 at 3:10 am


    ok

  105. ilioiu nicoleta

    December 8, 2015 at 5:19 am


    Alaturi de sotul meu imi doresc sa petrec un sejur perfect la hotelul Iaki . Impreuna sa ne relaxam , sa ne plimbam , sa ne distram , sa uitam de griji . Ar fi un cadou minunat .

  106. Laura

    December 8, 2015 at 1:10 am


    BINEMERITATA RELAXARE, CONFORT, SERVICII DE 5 STELE, SUUUPER!!!

  107. alistar denisa

    December 7, 2015 at 5:06 pm


    sejurul perfect alaturi de iubitul meu

    • Stoican Tudor Marian

      December 10, 2015 at 11:32 pm


      O oază de relaxare și răsfăt…asta-mi vine în minte când mă gandesc la hotelul Iaki . O adevărată escapadă unde grijile sunt lăsate acasă!

  108. glodeanu-carata catalina

    December 7, 2015 at 1:17 pm


    sejurul perfect intr-un hotel de 4 stele ar insemna o baie cu spuma impreuna cu iubitul, servire mic dejun in camera, posibilitatea de a vedea un restaurant de lux cu servire la orice ora si multa liniste pentru a putea auzii marea (asta daca hotelul este in apropierea marii)

  109. Raluca Neagu

    December 7, 2015 at 10:36 am


    Sejurul petrecut la Iaky, ar putea include magia unei Nopti Sfante, sau trairea celei mai lungi noptii dintre ani, care se poate condimenta cu o plimbare pe faleza, insotita de un foc de artificii, completat cu un pahar de sampanie, alaturi de un jacuzzi si o atmosfera incarcată de multe lumanari parfumate si de mirosul aburind am unui cozonac cu multa nuca, rahat si cacao. Dimineata, ne-am trezi la un mic dejun luat pe marginea piscinii, apoi vom continua cu cateva imbratisari si sarutari, in piscina.

  110. oanta madalina

    December 6, 2015 at 12:50 pm


    sejurul perfect la hotel iaki este alaturi de partenerul meu, relaxandu-ne si plimbandu-ne pe plaja.

  111. mihaela scurtu

    December 6, 2015 at 1:36 am


    sejurul perfect este sejurul romantic, petrecut intr-o camera mare, curata, amenajata cu bun gust cu flori……noi doi rasfatandu-ne cu ciocolata , un vin bun si muzica de calitate

  112. Encică Silvia

    December 5, 2015 at 9:18 pm


    Sejurul perfect la Hotel IAKI : zile frumoase,relaxante,placere totala.

  113. Oanta Daniel

    December 5, 2015 at 8:55 pm


    Cum altfel decat impreuna cu sotia!!!..Restul depinde de noi si bineinteles de amabilitatea personalului hotelului..

  114. DRAGOMIR VASILE

    December 5, 2015 at 7:14 pm


    Piscina,sampanie, masaj,mic dejun in camera,cina la lumina lumanarilor, muzica in surdina,,cateva zile continuu,,,

  115. Daniela

    December 5, 2015 at 4:20 pm


    Chillout;) relax total…

  116. Daniela

    December 5, 2015 at 4:18 pm


    Un sejur Chillout;) relax total

  117. ghizaru lelia

    December 5, 2015 at 4:17 pm


    Cred ca ar fi cel mai frumos sejur petrecut alaturi de sotul meu langa care am implinit 30 de ani de casnicie si nu am putut sa ne sarbatorim din mai multe motive. La un asa hotel oricine s-ar simti mici vedete. Succes tuturor.

  118. Encică Cornelia

    December 5, 2015 at 2:17 pm


    Sejurul perfect petrecut la Hotel Iaki trebuie sa fie de vis .

  119. neacsu adrian

    December 5, 2015 at 12:08 pm


    concediul perfect la iaki ar fi pigmentat cu masaje si spa din plin stropite apoi cu sampanie !

  120. stoichita elena

    December 5, 2015 at 11:27 am


    Este ceva inedit sa vizitezi Hotel Iaki iarna cu omul pe care il iubesc cel mai mult

  121. ioniche daniela iuliana

    December 5, 2015 at 9:58 am


    Sejuryl perfect la hotel Iaki ar fi de vis alaturi de iubitul meu, intr-o camera cu vedere la mare , spatioasa, luminosa , cu acces nelimitat la spa , sport si toate facilitatile hotelului .

  122. Patrick Ana

    December 5, 2015 at 9:35 am


    Sejurul petrecut la hotel Iaki inseamna relaxare, incarcarea bateriilor, gust si rafinament. Un sejur perfect pentru relaxare si buna dispozitie.

  123. Ivan Janeta

    December 5, 2015 at 8:47 am


    Un sejur petrecut la hotel Iaki ar fi un vis implinit, pentru ca nu mi-as putea permite sa stau la acest hotel , ar fi o ocazie de relaxare si a vedea marea si in sezonul rece. Sunt curioasa cum e sa stai la un hotel de lux si care sunt conditiile .Ar fi un moment de relaxare si rasfat pentru mine si sotul meu si un cadou minunat de ziua mea care va fi in luna februarie.

  124. Claudia Lungu

    December 5, 2015 at 8:31 am


    sejurul perfect este format din multa relaxare…………mancare buna si buna dispozitie

  125. POPA

    December 5, 2015 at 7:54 am


    Un sejur perfect la IAKI ar fi pe langa o vreme insorita (chestie obiectiva ) sa ai parte de curatenie personal amabil,preturi rezonabile ,servicii de calitate.asa cum intalnesti prin alte tari.

  126. elena

    December 5, 2015 at 7:42 am


    Un sejur la Iaki – petrecerea perfecta pentru sfârșitul anului ; un decor deosebit, un spa de excepție, mâncare delicioasa și distracție la superlativ
    Anul 2015 pentru mine a fost marcat de evenimente nu tocmai fericite- disponibilizarea de la serviciu, intervențiile chirurgicale ale fetiței și alte probleme de sănătate, a.i. un sejur la un hotel de elita pentru sfârșitul acestui an îmi da speranța unui nou început.
    Succes tuturor participanților

  127. Popescu Camelia

    December 5, 2015 at 2:22 am


    Sa vedem de ce: In fiecare an ne petrecem concediile in Muntenegru, fiind mai aproape de Timisoara, fiind tratati mai omeneste acolo, decat pe litoralul romanesc, fiind mai aproape de occident decat la noi, etc cu o mie de motive. Acum, ar fi o ocazie sa ne contraziceti cu acest sejur. Poate schimbam macazul…

  128. Balteanu Alexandru

    December 5, 2015 at 12:22 am


    Ar fi mini luna de miere.
    Eram deja 3 in luna de miere si ne-ar placea sa petrecem cateva zile doar in 2.

  129. Nicoleta Andreiana

    December 4, 2015 at 11:57 pm


    Mic dejun in camera, in pat, exact ca-n filme, piscina, sampanie, masaj iar seara cina la lumina lumanarilor, muzica in surdina, eventual si dans

  130. Pasescu Nicoleta (Pina Colada pe Fb)

    December 4, 2015 at 11:50 pm


    Sejurul petrecut la la Hotelul Iaki ar fi ideal dupa o perioada destul de aglomerata.Dupa o baie plante si un masaj cu uleiuri aromatice, as savura un pahar de sampanie, pe un fundal muzical in surdina. Apoi de pe terasa as urmari linia orizontului, apusul soarelui deasupra marii, miscarea ondulatorie a valurilor, zborul pescarusilor.
    Am dat like si share cu Pina Colada

  131. Padureanu Tatiana

    December 4, 2015 at 11:09 pm


    Un sejur petrecut la hotel Iaki ar fi un vis devenit realitate, stiu ca este un hotel frumos cu multe activitati pentru noi.

  132. angelica

    December 4, 2015 at 10:58 pm


    Un sejur la Hotelul IAKI nu poate fi decat o clipa minunata,relaxare, o deconectare din rutina care ne inconjoara zi cu zi, si poate pt 3 zile vom fi regi intr-un hotel de 4 stele.

  133. Roxana Cristina Pascu

    December 4, 2015 at 10:07 pm


    Daca ma gandesc bine, Iaki este hotelul potrivit pentru un sejur perfect. In fiecare vara petrec o vacanta la unul din hotelurile ce se afla in imediata apropiere a hotelului Iaki. Si intotdeauna ma gandesc ca vacanta petrecuta la Iaki trebuie sa fie perfecta pentru ca imbina eleganta cu bunul gust, stilul modern cu confortul, curatenia cu amabilitatea. Un sejur perfect este un sejur cu adevarat de 4 stele.

  134. Gheorghe Maria Corina

    December 4, 2015 at 9:56 pm


    Pentru mine ar fi un vis frumos din care sa nu ma trezesc.Nu am fost in Hotelul Iaki dar din imagini si recenzii cred ca este unul dintre cele mai frumoase hoteluri de la noi din tara si tare mult as vrea sa ajung acolo

  135. Babau Hermina

    December 4, 2015 at 12:22 am


    un sejur perfect ar include o camera cu vedere spre mare, jumatatea mea langa mine, sa ne trezeasca razele soarelui (chiar daca este frig afara), cu micul dejun la pat si muzica romantica pe fundal. Relaxare la spa, intr-o atmosfera intima si romantica, un rasfat binemeritat si care este o placere care iti bucura sufletul

  136. Eva Aurelia

    December 3, 2015 at 8:52 pm


    Buna seara! Ma bucur sa particip si la concursul dvs. cum ma bucur sa particip la toate intalnirile pe care le organizati cu succes.
    Spre sfarsitul luni iunie 2015, am avut concediu si am mers in statiunea Mamaia pe care o indragim foarte mult, am facut plaja in fata hotelului Iaki. Eu si sotul meu ne dorim foarte mult un copil si el intarzie sa apara, doctorii ne-au spus ca suntem perfect sanatosi pentru conceptie, numai ca ne trebuie relaxare si timp petrecut impreuna :), cred ca timpul petrecut intr-un hotel ca acesta ne-ar crea o atmosfera propice…
    Si in viitor o poveste frumoasa, unde l-a adus barza pe el, copilului nostru, pe care-l asteptam cu sufletul si toti porii nostri…

  137. MARIA CALIN

    December 3, 2015 at 6:39 pm


    Sejurul perfect ar fi de ziua îndrăgostiților alaturi de soțul meu la Hotel Yaki.Ar fi perfect!

  138. Lazar Adrian

    December 3, 2015 at 5:15 pm


    Cu persoana potrivita, pt ca locul este potrivit (Hotel Iaki) 😉

  139. Lazar Anca Iuliana

    December 3, 2015 at 5:14 pm


    Sejurul perfect arata asa: zile insorite si calde, rasfat la piscina, odihna in camerele generoase!

  140. corina cosma

    December 3, 2015 at 1:29 pm


    Hotel Yaki – confort, lux, rasfat, spa, bunatatiuri…cine ar refuza o asemanea oferta?!

  141. corina cosma

    December 3, 2015 at 1:27 pm


    Un sejur chiar si scurt la hotel Iaki inseamna lux, confort, rasfat intr-un cuvant implinire. Cine ar refuza asa ceva?!

  142. Prisecaru Mirela

    December 3, 2015 at 1:20 pm


    Doamne!!! Cred ca ar fi ceva unic . Noi anul viitor implinim 15 ani de cand suntem impreuna iar in Mamaia este locul unde ne-am petrecut prima vacanta impreuna. De multe ori ne-am plimbat prin statiune si am admirat rafinamentul cu care a fost construit acest hotel. Puls ca ar fi un loc ideal pentru a ne relaxa, sotului meu placandu-i foarte mult fotbalul, iar terenul din cadrul hotelului este perfect. Mi-ar placea sa fiur rastatata si sa ma relaxez in acest frumos Hotel.

  143. Ciubotaru Viorel

    December 3, 2015 at 11:12 am


    “Cum arata sejurul perfect petrecut la Hotel Iaki?”
    Raspuns: Perioada ideala ar fi 17-30 decembrie.

    De ce?

    Perioada in care poti participa este 2 – 16 decembrie 2015.

    Castigatorul va fi anuntat …. pana la data de 30 decembrie 2015.

    Sejurul consta in 3 nopti de cazare si mic dejun pentru doua persoane, oricand in perioada 17 decembrie – 30 martie.

    Ar fi trebuit castigatorul anuntat pana pe 16 decembrie maxim.
    Glumesc este o greseala foarte mica, oricand este binevenit un astfel de rasfat.
    Sper sa castige cine nu a mai fost in concediu impreuna cu persoana iubita de ceva timp.

    O zi buna.

  144. Liana Tauberg

    December 3, 2015 at 10:27 am


    Un sejur perfect: sa ne trezim dimineata cand vrem. Sa luam un mic dejun cu de toate: cafea, mancare buna. Sa avem muzica frumoasa la micul dejun. Sa ne plimbam apoi toata ziua. Sa putem sa inotam in piscina si sa ne rasfatam la spa. Apoi sa luam o cina buna, eventual sa beneficiem de un program artistic cu muzica live, sa putem dansa. Si seara sa dormim ca niste copii…

  145. MIHAIELA UNGUREANU

    December 3, 2015 at 10:20 am


    Un sejur la Hotel Iaki este perfect fie vara, fie iarna doar daca il petrec impreuna cu iubitul meu. Confort, relaxare si dragoste, cam astea ar fi ingredientele.:)

  146. Balasev Tamara

    December 3, 2015 at 10:10 am


    Simpla cazare la Hotelul IAKI de 4 stele a lui GICA HAGI, cel mai dotat centru de sanatate si relaxare de pe litoral, deja presupune un SEJUR PERFECT.
    Asi fi onorata de a fi fericita castigatoare a concursului, avand posibilitatea sa admir arhitectura deosebita a hotelului si minunata deschidere la mare, sa ma bucur de clipele de relaxare si tratament in compania celui drag. Dupa decesul tatalui meu(acum o saptamana) char am nevoe de relaxare si liniste interioara!

  147. Balasev

    December 3, 2015 at 9:38 am


    Simpla cazare la hotelul IAKI de 4 stele a lui GICA HAGI, cel mai dotat centru pentru sanatate si relaxare de pe litoral, deja presupune un SEJUR PERFECT !
    Asi fi onorata, daca asi fi fericita castigatoare a concursului, avand posibilitatea sa admir arhitectura deosebita a hotelului si minunata deschidere la mare, sa ma bucur de clipele de relaxare si tratamente in compania celui drag. Dupa decesul tatalui meu, char am nevoie de aceasta relaxare si liniste interioara. Multumesc anticipat!

  148. Zota Madalina Anca

    December 3, 2015 at 7:49 am


    Un sejur perfect este un sejur din care te intorci cu bateriile reincarcate si cu dorinta de a povesti si celor dragi, frumoasele zile petrecute la Hotel Iaki.

  149. Musat Angelina Gabriela

    December 2, 2015 at 10:44 pm


    Ambianta, facilitatile precum si somptuosa pozitionare a hotelului Iaki, conditioneaza starea de relaxare si perfectiune, prin simpla cazare in hotel. Sejurul perfect presupune utilizarea salii de fitness perfect dotate, urmate de o relaxare completa in zona SPA. Seara se va incheia obligatoriu cu un cocktail la piscina.

  150. Musat Angelina Gabriela

    December 2, 2015 at 10:40 pm


    Ambianta, facilitatile oferite precum si somptuosa pozitionare a hotelului Iaki, conditioneaza starea de relaxare si perfectiune, prin simpla cazare in hotel. Sejurul perfect presupune utilizarea salii de fitness perfect dotate, urmate de o relaxare completa in zona SPA. Seara se va incheia obligatoriu cu un cocktail la piscina.

  151. voica simona

    December 2, 2015 at 10:34 pm


    Sejurul la hotelul Iaki ar fi cel mai frumos cadou de ziua mea si o recreere inainte de a incepe munca.

  152. Mihaela Bajenaru

    December 2, 2015 at 9:53 pm


    Un sejur petrecut la Hotelul Iaki ar fi cel mai frumos cadou pentru prietenul meu cu ocazia zilei lui de nastere, dar si a sarbatoririi a 3 frumosi ani de relatie, ambele evenimente fiind sarbatorite in aceeasi zi 🙂

  153. Schuster Gabriela

    December 2, 2015 at 7:53 pm


    Sejurul perfect ar fi de ziua îndrăgostiților alaturi de soțul meu la Hotel Yaki

    • Schuster Gabriela

      December 2, 2015 at 7:57 pm


      Poate primim acest cadou de ziua fiicei noastre.(16 dec e ziua fetei Schuster Anne-Marie)

    • Mintescu Evelina

      December 2, 2015 at 10:16 pm


      In viziunea mea , sejurul perfect la Hotel Iaki, s-ar prezenta prin rafinament si gust bun, incepand de la calitatile serviciilor de la acest hotel(mai exact:spa,jacuzzi,masaje,meniu diversificat), pana la desfasurarea unei cereri de logdana venita din partea iubitului meu, in acest loc minuant, unde s-ar putea desfasura niste cadre unice, de neuitat.
      Acest sejur il pot defini prin 3 cuvinte: Armonie,rasfat, oaza de liniste,care au rolul de a ma ma relaxa, imi aduc multa stare de bine, si bucurie in suflet.
      Un sejur perfect este un sejur in care te intorci cu forte proaspete, bateriile sunt reincarcate, sufletul mai cald, si cu dorinta de a povesti si celor dragi, frumoasele zile petrecute la Iaki.

  154. Andrei Florica

    December 2, 2015 at 6:01 pm


    Sejurul petrecut la la Hotelul Iaki ar fi cel mai reusit concediu al nostru. Un vis devenit realitate, am reusi sa ne indeplinim cea mai frumoasa dorinta. Sincer, marturisesc din afara arata super bine, apoi incerc sa-mi imaginez cum ar arata in interior. O sa-mi continui visul pana la tragerea la sorti cand voi veni cu picioarele pe pamant.