Castiga abonamente LadyFIT pentru tine si pentru cea mai buna prietene

Scris de: la data: November 12, 2015
Share Button

logo lady fitVrei sa scapi de stresul kilogramelor in plus, dar mai ales de stresul unui program fix la sala? Vrei sa iti petreci mai mult timp de calitate impreuna cu cea mai buna prietena? Participa la concurs si poti castiga doua abonamente a cate 12 sedinte la LadyFIT Gym! Woman2Woman.ro si LadyFit Gym iti ofera sansa de a castiga doua carduri la sala infiintata de reputatul antrenor Cori Gramescu, fiecare card putad fi utilizat pentru 12 sedinte. De ce sa nu mergi la sala impreuna cu cea mai buna prietena?

Despre LadyFIT Gym

Prima sala din Bucuresti dedicata in exclusivitate doamnelor si domnisoarelor a fost deschisa in anul 2005, iar din anul 2009 functioneaza sub brandul actual, LadyFIT. Sala ofera peste 40 de programe de antrenament pentru incepatoare, de nivel mediu si avansate si are, astfel, cel mai generos si divers orar din Bucuresti. Sala ofera, de asemenea, program de nutritie si program gratuit de consiliere si suport pentru alegerea antrenamentelor.

Premiu: doua abonamente a cate 12 sedinte la LadyFIT Gym. Abonamentele pot fi utilizate pana la sfarsitul lunii martie 2016.

Cum participi:

Inscrie-te la concurs urmand cei 3 pasi de mai jos:

PASUL 1 – Da like paginii de Facebook Woman2Woman.ro: aici

PASUL 2 – Da like paginii de Facebook LadyFIT Gym aici

PASUL 3 – Raspunde la intrebarea concursului – “Care este zona corpului tau despre care crezi ca trebuie modificata prin exercitii fizice? De ce?,  printr-un comentariu la acest articol.

Participare:

Perioada in care poti participa este 12  – 23 noiembrie 2015.

Participantul cu cel mai interesant raspuns va castiga premiul constand in doua abonamente a cate 12 sedinte la LadyFIT Gym.

Castigatorul va fi anuntat in pagina de concurs, printr-un comentariu la acest articol de pe site-ul Woman2Woman.ro, pe pagina de facebook a Woman2Woman.ro si pe adresa de e-mail, pana la data de 25 noiembrie 2015.

Prin inscrierea la acest concurs, participantii sunt de acord ca datele furnizate la inregistrare sa fie procesate si utilizate de catre Woman2Woman.ro si sponsorul acestui concurs la trimiterea de noutati, oferte si promotii.

*Pentru a fi eligibili, participantii trebuie sa respecte cerintele

**Pentru a fi eligibili, participantii trebuie sa specifice datele exacte, valide si reale la postarea comentariului: nume si adresa de e-mail (aceeasi adresa de e-mail va fi folosita la abonarea automata la newsletter-ul Woman2Woman.ro). Castigatorii vor fi contactati prin e-mail si vor primi pe adresa de e-mail furnizata la logare/abonare/postarea comentariului instructiunile necesare pentru a putea intra in posesia premiului castigat.

***Participantii cu raspunsuri copiate sau postate anterior pe alte site-uri pot fi descalificati.

****Castigatorii trebuie sa raspunda la mail-ul de anuntare a castigarii premiului in maxim 48 de ore de la data trimiterii acestuia. In caz contrar, pot pierde dreptul de a castiga premiul, acesta revenind unui alt participant.

Share Button

36 Comments

  1. neculcea nicoleta

    December 16, 2015 at 6:13 pm


    Imi doresc foarte mult sa lucrez zona abdomenului, pentru ca imi doresc un corp mai suplu

  2. MATHE KAROLY

    December 9, 2015 at 12:11 pm


    imi place, astea da, felicitari, bravo, likke&share, particip.

  3. Andreea B.

    December 4, 2015 at 4:51 pm


    Buna ziua!

    Va multumim tuturor pentru participare. Castigatoarea celor doua abonamente a cate 12 sedinte este Daliana Bogioaga. Felicitari!

  4. Bleotu Macrina

    November 23, 2015 at 3:20 pm


    Bratele si abdomenul.

  5. mikaella

    November 22, 2015 at 7:55 pm


    ȘOLDURILE…POSTERIORUL…TALIA …de …VIESPE…

  6. mikaella

    November 22, 2015 at 7:52 pm


    abdomenul e bine să fie lucrat INTENS !!!

  7. Ana Maria Burciu

    November 21, 2015 at 4:19 pm


    Partea inferioara a corpului. Pentru ca in aceste zone asimilez kg. in plus.

  8. Cristina Ignatencu

    November 20, 2015 at 9:49 am


    Picioarele au fost intotdeauna marea mea problema! Pentru ca le-am primit la pachet cu cateva probleme de fabricatie, au nevoie constanta de exercitiu extra pentru a le mentine in forma! 🙂

    • mikaella

      November 22, 2015 at 8:00 pm


      ȘOLDURILE, TALIA de VIESPE …ABDOMENUL …PLAT …cred că dacă aș reuși să mi le modelez,remodelez…NU ar fi RĂU …ci DIMPOTRIVĂ…MULȚUMESC !!!

  9. Daliana Bogioaga

    November 19, 2015 at 4:14 pm


    Sincer, eu doresc sa fac sport pentru imbunatatirea functiei psihice si cognitive, sunt intr-o perioada stresanta a vietii si toate studiile au demonstrat ca sportul regulat, de minim 3-4 sedinte pe saptamana timp de cel putin 10 saptamani, creste nivel de endorfina si serotonina din organism si scade cu 25 % nivelul de anxietate.

  10. schuster gabriela

    November 19, 2015 at 4:07 pm


    As dori sa dau jos burta pt ca e inestetica

  11. Florescu Petria

    November 18, 2015 at 10:16 am


    Imi doresc sa slabesc foarte mult in totalitate dar,zona bratelor este prioritate.Mi-ar placea sa pot purta si eu rochii de ocazie fara manecuta dar
    este imposibil!

  12. Petrariu Iuliana

    November 17, 2015 at 11:22 pm


    Imi doresc foarte mult sa lucrez zona abdomenului, pentru ca imi doresc un corp mai suplu pentru viitorul meu sot !:D

  13. Lucia Iordache

    November 17, 2015 at 1:04 pm


    Burtica pentru ca dupa nastere revenirea muschilor in aceasta zona solicita destul de mult efort pentru a-si recapata vitalitatea

  14. Lincan Stela

    November 17, 2015 at 8:45 am


    Imi doresc foarte mult sa scap de burtica si sa-mi pot lucra picioarele, din pacate sunt cam grosute atat sus la pulpe cat si la gambe. Am osteoporoza si ma feresc de ingrasare, din pacate am luat cateva kg in plus si nu ma simt bine delok.

  15. Andrei Mirela

    November 16, 2015 at 10:59 pm


    Abdomenul evident,vreau patretele 🙂

  16. Clatinici Ana

    November 16, 2015 at 9:01 pm


    Picioarele și abdomenul vreau să le lucrez și să le tonifiez,ptr ca în 6 luni am slăbit 22 de kg

  17. boghiu florica

    November 16, 2015 at 8:21 pm


    Abdomenul, partea unde grasimea nu vrea sa dispara

  18. Andrada Oprea

    November 16, 2015 at 8:18 pm


    Abdomenul – pentru ca în ultimele luni am exagerat cu sucurile acidulate și fast-food-ul…

  19. Andreea

    November 16, 2015 at 5:52 pm


    As vrea sa mai dau jos din coapse si solduri. Or fi “braziliencele” la moda, dar popoul meu a cam depasit gabaritul… Programul haotic si statul la birou excesiv isi spun cuvantul.

  20. Strugariu Dalisa

    November 16, 2015 at 5:43 pm


    Intreg corpul, dar daca ar fi sa aleg o parte cred ca ar fi abdomenul pentru ca este inestetic

  21. Iordache Anca

    November 16, 2015 at 1:54 pm


    Categoric as vrea sa scap de gogosica dezumflată de burtică, venită bonus cu bebelul meu de aproape 3 luni…mi-e cam dor sa mă simt sexi pentru sotul meu ?…

  22. Cioconea Adina

    November 16, 2015 at 1:22 pm


    Coapsele sunt zonele pe care as vrea sa le mai lucrez.Am o conditie fizica buna(brate tonifiate,bust tonifiat,adbomen plat,gambe),insa am celulita in zona coapselor si este foarte greu de dat jos.

  23. cirstina mihaela

    November 16, 2015 at 12:22 pm


    BRATELE PT MINE SUNT CARE TREBUIE SA LUCREZ……

  24. Roxana

    November 16, 2015 at 10:32 am


    Imi doresc foarte mult sa lucrez zona abdomenului. Au trecut aproape 6 luni de cand am nascut si burtica “persista”.

  25. Babau Hermina

    November 16, 2015 at 6:32 am


    abdomenul imi doresc sa il modific, sa imi tonific corpul

  26. dan manuela

    November 16, 2015 at 2:32 am


    Abdomenul.Ca și orce femeie te simti bine în pielea ta atunci când îmbraci o rochie mulată după corp,dar de multe ori ne simtim stânjenite atunci cad abdomenul,sau alte parti al corpului atârnă inestetic i rochie…,

  27. Bleotu Macrina

    November 14, 2015 at 3:48 am


    Cred ca la mone primordial este abomenul pentru ca trebuie sa elimin grasimea depusa si apoi sa il tonific.

  28. Anca Iuliana Lazar

    November 13, 2015 at 3:15 pm


    Abdomenul in principal. Am nascut acum un an si cinci luni, insa urmele au ramas. Am nevoie de ambitie in primul rand si de abonamentul vostru 🙂
    Succes tuturor!

  29. MARIA CALIN

    November 13, 2015 at 10:36 am


    Abdomenul.Nu am reusit pana acum, nici cu mers la sala nici cu diete.

  30. Onea

    November 13, 2015 at 10:34 am


    Abdomenul,după naștere am rămas cu burtica.

  31. mirela chiuariu

    November 13, 2015 at 10:31 am


    Femeia e frumoasa oricum..daca are cine sa o priveasca dar cei mai aprigi ochi ..sunt ai ei cand te privesti pe furis..in oglinda..si cv nu-ti place.. da..cred ca vreau sa ma vad pe mine.. nu burta mea.. cred ca vreau sa ma plac pe mine.. cred ca vreau..si pot sa accept provocarea voastra.. cred ca vreau sa fiu si sa ma vad ..o femeie frumoasa.
    Va multumesc..ca macar ne da-ti posibilitatea chiar daca suntem intr-o continua transformare ..la cei 48 de ani..sa visam frumos alaturi de voi..!Mirela

  32. Sorina

    November 13, 2015 at 10:09 am


    Abdomenul. lipsa constanta a unei activitati fizice, m-ar ajuta sa reusesc sa inving aceasta “grasime”

  33. egeto magda-gabriela

    November 13, 2015 at 10:03 am


    mi-ar placea mult sa-mi tonific muschii bratelor, pentru ca vara , imbracata intr-o rochie fara maneci , s-ar vedea tare bine si nu numai 🙂

  34. egeto magda-gabriela

    November 13, 2015 at 10:01 am


    mi-ar placea mult sa-mi tonific muschii bratelor1

  35. Girneata Mihaela Catalina

    November 13, 2015 at 9:55 am


    Fara nici o ezitare…abdomenul. Lipsa de activitate fizica, stilul de viata haotic si stresul…acesti factori ma “ajuta” sa mi se cedeze locul in mijloacele de transport in comun. Daca la inceput a fost o gluma…acum e enervant!