Woman2Woman.ro si Himalaya Wellness iti sunt alaturi pentru o viata sanatoasa!

Scris de: la data: July 3, 2015
Share Button

Premii concursjpgParticipa la concurs si poti castiga unul din cele 3 PREMII de la Himalaya Wellness! Fiecare dintre cele 3 premii constau in : un hepatoprotector Liv.52  – 100 tbl, un digestiv Gasex – 20 tbl, un Gel purificator pentru curatarea fetei cu Neem – 150 ml, o Crema energizanta pentru zi – 50 ml, o borseta pentru cosmetice.

Ce trebuie sa faci?

Inscrie-te la concurs urmand cei 3 pasi de mai jos:

PASUL 1 – Da like paginii de Facebook Himalaya aici: https://www.facebook.com/HimalayaHerbalHealthcareRomania

PASUL 2 – Da like paginii de Facebook Woman2Woman.ro: aici (daca nu ai facut-o deja)

PASUL 3 – Lasa un comentariu la acest articol in care sa povestesti pe scurt  experienta ta referitoare la produsul  Liv.52 pentru protectia ficatului.

Participare:

Perioada in care poti participa este 3  – 17 iulie 2015.

Castigatorii vor fi selectati in functie de cele mai interesante experiente relatate si vor fi anuntati pana la data de 20 iulie 2015.

Participantii cu cele mai interesante raspunsuri vor castiga premiile oferite de Himalaya Wellness, fiecare constand in: un hepatoprotector Liv.52  – 100 tbl, un digestiv Gasex – 20 tbl, un Gel purificator pentru curatarea fetei cu Neem – 150 ml, o Crema energizanta pentru zi – 50 ml, o borseta pentru cosmetice.

Castigatorii vor fi anuntati in pagina de concurs, printr-un comentariu la acest articol de pe site-ul Woman2Woman.ro, dar si pe pagina de facebook a Woman2Woman.ro si pe adresa de e-mail, pana la data de 20 iulie 2015.

Prin inscrierea la acest concurs, participantii sunt de acord ca datele furnizate la inregistrare sa fie procesate si utilizate de catre Woman2Woman.ro si sponsorul acestui concurs la trimiterea de noutati, oferte si promotii.

*Pentru a fi eligibili, participantii trebuie sa respecte cerintele

**Pentru a fi eligibili, participantii trebuie sa specifice datele exacte, valide si reale la postarea comentariului: nume si adresa de e-mail (aceeasi adresa de e-mail va fi folosita la abonarea automata la newsletter-ul Woman2Woman.ro). Castigatorii vor fi contactati prin e-mail si vor primi pe adresa de e-mail furnizata la logare/abonare/postarea comentariului instructiunile necesare pentru a putea intra in posesia premiului castigat.

***Participantii cu raspunsuri copiate sau postate anterior pe alte site-uri pot fi descalificati.

****Castigatorii trebuie sa raspunda la mail-ul de anuntare a castigarii premiului in maxim 48 de ore de la data trimiterii acestuia. In caz contrar, pot pierde dreptul de a castiga premiul, acesta revenind unui alt participant.

Omiterea oricarei reguli va duce la descalificarea participantului la concurs.

Ne rezervam dreptul de a sterge orice comentariu care nu are legatura cu concursul.

O persoana poate sa se inscrie la concurs o singura data.

Mult succes si asteptam cu interes comentariile voastre!

Alege o viata sanatoasa, Himalaya  – aduce puterea naturii aproape de tine!

Share Button

86 Comments

  1. Andreea B.

    July 20, 2015 at 11:01 am


    Va multumim tuturor pentru participarea la concursul sponsorizat de Himalaya Herbals​!

    Sponsorul concursului a considerat ca e pacat sa lase nepremiate comentariile postate pe facebook, asa ca a decis ca, pe langa cele 3 premii acordate pentru raspunsurile postate pe site, sa ofere 3 premii suplimentare, pentru 3 dintre comentariile postate pe pagina de facebook Woman2Woman.ro (https://www.facebook.com/Woman2Woman.ro).

    Castigatorii care au postat cele mai interesate raspunsuri pe site-ul Woman2Woman.ro: Olaru Ion, Adriana B., Lucian Ioan Clepce

    Castigatorii de pe pagina de facebook: Bondor Tunde, Marin Gabriel, Angy Angel.
    Felicitari tuturor si multumim sponsorului pentru premiile frumoase, utile si numeroase!

  2. Ciobanu

    July 17, 2015 at 10:49 pm


    Liv.52 ajuta procesul de regenerare hepatocelulara, reducand in acelasi timp nivelul enzimelor hepatice si impiedicand incarcarea cu grasimi a ficatului.
    Este cel mai bun protector, il recomand cu mult drag!

  3. badila alina

    July 17, 2015 at 9:58 pm


    Liv52 ajuta la procesul de regenerare hepatocelulara, reduce nivelul enzimelor hepatice si impiedica incarcarea cu grasimi a ficatului.

  4. Orbai Lucian Ioan

    July 17, 2015 at 9:27 pm


    sunt foarte bune produsele himalaya si sunt foarte multumit de ele , produsul liv 52 este foarte bun , am probleme cu picioarele

  5. vlad liliana

    July 17, 2015 at 3:46 pm


    am facut un tratament pt acnee cu niste pastile care imi cresteau colesterolul ….am luat liv52 si am reusit sa imi revin la normal

  6. Schiopu Ioan

    July 17, 2015 at 2:30 pm


    Au iesit analizele la colesterol si trigliceride marite si am luat Liv52, analizele sunt mai bune dupa o luna, ma simt mai bine. Liv52 ajuta la procesul de regenerare hepatocelulara, reduce nivelul enzimelor hepatice si impiedica incarcarea cu grasimi a ficatului.

  7. POPA LAURENTIU

    July 17, 2015 at 1:50 pm


    Dupa chefuri mari si nopti pierdute imi trebuia multe zile si tratamente sa-mi revin acum cu LIV.52 nu mai am probleme !

  8. EMILIA

    July 17, 2015 at 10:38 am


    SUNT FOARTE BUNE TOATE PRODUSELE HIMALAYA.AM FOLOSIT LIV.52DE MAI MULTE ORI SI SUNT FOARTE MULTUMITA.

  9. georgiana pantazi

    July 16, 2015 at 10:31 pm


    Liv 52 m-ajutat mult l-a regenerarea tesutului hepatic,m-a ajutat la protejearea celulelor hepatice de metabolii toxici ai alcoolului si mi-a reglat metabolismul hepatic.

  10. creanga cristian

    July 16, 2015 at 9:41 pm


    Am fost diagnosticat cu ficat gras si de cand am inceput sa iau Liv52 analizele sunt vizibil mai bune. Liv52 ajuta la procesul de regenerare hepatocelulara, reduce nivelul enzimelor hepatice si impiedica incarcarea cu grasimi a ficatului.

  11. Rotaru Gabriela Tatiana

    July 16, 2015 at 6:56 pm


    Ii sunt recunoscatoare lui Liv 52 deoarece are grija de mine si familia mea.Ficatul meu obosit(de stres si probleme),a fiului meu care datorita antibioticelor puternice datorita unei infectii s-a suparat nitel,a sotului care datorita medicamentelor ce le ia pentru boala autoimuna de care sufera nu a mai facut fata,toate ii multumesc acestui produs natural care a fost binevenit la ajutarea si refacerea lor.Multumesc Himalayei Herbals pentru minunatul produs creat si d-voastra pentru minunatul concurs.

  12. Scoicaru Nina

    July 16, 2015 at 5:14 pm


    Am avut hepatita C si am hepatita cronica deci iau zilnic Liv 52 pentru intretinere. Este obligatoriu pentru a proteja ficatul.

  13. cracut stoicescu georgeta

    July 16, 2015 at 3:47 pm


    produsele Liv.52 sant produse bune.bine tolerate ,de organism, pentru protectia ,functionarea si regenerarea ficatului.

  14. Olaru Ion

    July 16, 2015 at 2:58 pm


    Buna ziua! Ma numesc Olaru Ion si acum 16 ani am fost diagnosticat cu hepatita B si D. Au urmat ani de regim, tratament si lucrurile au ajuns pe un fagas normal. Practic acum 4 ani am reusit sa stabilizez evolutia virusului si dupa interferon si alte tratamente costisitoare, domnul doctor Streinu Adrian Cercel mi-a prescris Liv52. Va marturisesc ca mare mi-a fost mirarea si socul, ca de la tratamente cu punga, extrem de costisitoare acum am primit un singur produs si acesibil la pret…. L-am achizitionat si sa spun asa , m-am convins de efectele lui. Este nelipsit din schema mea de tratament si l-am recomandat tuturor celor cu care am interactionat. Practic era de neimaginat ca o pastiluta atat de micuta face minuni. Ficei mele i-am recomandat pentru cei mici varianta de sirop Liv52 dupa administrarea indelungata si agresiva de antibiotice micutilor ei. Dupa administrare si in cazul nepoticei mele s-au vazut rezultate. Prin urmare , recomand tuturor cu mare drag, caldura, incredere si experienta bogata in folosire acest produs. Efectele lui sunt extraordinare. Personal pot spune ca Liv.52 mi-a adus confortul si echilibrul vietii de odinioara! Multumesc pentru ocazia de a-mi expune experienta cu acest produs!

  15. lupu valentina

    July 16, 2015 at 1:38 pm


    Liv 52 este pt mine parte din viata folosesc aceste suplimente de ceva timp la recomandarea medicului si sunt multumita de ele.Multumesc pentru ca produce-ti suplimente sanatoase.

  16. Florina Matei

    July 16, 2015 at 12:56 pm


    Am folosit Liv52 si eu si familia mea – fetitele mele cand am facut un tratament cu Zentel. Recomandarea a venit din partea doctorei de familie si pot spune ca Liv52 este un medicament in care am incredere!

  17. Ion Maria-Valentina

    July 16, 2015 at 11:02 am


    Utilizez Liv52 de aproape 10 ani la recomandarea mediului de familie,evident cu pauzele necesare si pot sa spun ca este pe primul loc in categoria hepatoprotectoarelor, si nu numai el ci toate produsele Himalaya! Rezultatele sunt de milioane tinand cont ca are un pret atat de accesibil!

  18. PicincuHobjila Viorica

    July 16, 2015 at 9:33 am


    Am utilizat Liv52 la recomandarea nasei mele si m-am simtit foarte bine; curios e faptul ca medicii de familie nu prea recomanda (nu ca nu ar fi un produs excelent, ci, probabil, se presupune ca toti il cunoastem si, dupa caz, il folosim)

  19. meorcaneanu elena

    July 16, 2015 at 9:26 am


    Am luat de mai multe ori pt.protectia ficatului deoarece iau zilnic medicamente pt.inima.prima data am luat cu ani in urma,aveam mati dureri de burta si nu-mi gasea nici un doctor ceam si nici nu mi-a gasit ,pana la urma mi-a trecut asa dupa vreo 10 ani ,si la inceput am luat eu din capul meu antibiotice de frica sa nu am vreo infectie ,,iar luand multe antibiotice si calmante imi crescu-se timolul mult la ficat si atunci am lut acest liv52

  20. chiran mihaela daniela

    July 16, 2015 at 9:12 am


    Nu am folosit LIv 52, dar din ce am citit sunt foarte utile.

  21. popa roxana e

    July 15, 2015 at 4:40 pm


    Liv 52 o ajuta foarte mult pe fetita mea care ia foarte multe medicamente

  22. Oana Mosteanu

    July 15, 2015 at 4:35 pm


    Nu am folosit LIv 52, dar din ce am citit sunt foarte utile.

  23. Caval Rodica Paula

    July 15, 2015 at 4:11 pm


    Este un produs regenerator! Este excelent!

  24. STEFAN NADIA IRINA

    July 14, 2015 at 5:27 pm


    am urmat o cura de detoxifiere 2 luni cu acest produs

  25. Diaconu Vasile Gabriel

    July 14, 2015 at 4:22 pm


    Hepatita a cazut ca un trasnet asupra mea,spital,tratamente si parca nimic nu ma ajuta sa imi revin ,dormeam cu o pernuta sub ficat sa mai atenuez durerea si doar dupa o luna de LIV52 durerile au disparut si viata mea si-a luat locul pe fagasul normal.Parca nici nu existase hepatita ,dureri si chinuri cumplite!

  26. neagu veronica

    July 14, 2015 at 1:01 pm


    Am folosit liv 52,atat pentru mine cat si pentru animalutele mele de companie.Am fost foarte multumita de rezultate,simtindu-ma mai energica ,fara senzatia de oboseala……..

  27. DOBRIN VALENTIN

    July 14, 2015 at 12:06 pm


    Pot spune ca Liv52,m.a ajutat in sensul ca mereu eram balonat si aveam stari mari de greata,iar cu Liv.52 m.am insanatosit!

  28. Anca Lazar

    July 14, 2015 at 11:21 am


    Nu l-am folosit inca, dar mi-ar placea sa il folosesc. Succes tuturor!

  29. militaru iuly

    July 14, 2015 at 8:13 am


    am urmat o cura de detoxifiere 2 luni cu acest produs, m-am simtit foarte bine !

  30. MISCA ALEXANDRU-STEFAN

    July 13, 2015 at 6:42 pm


    Este un produs pe care il folosesc ptr a mentine ficatul cat mai bine si eficient impotriva agentilor si toxicitati gasite in alimente.

  31. druga claudia

    July 13, 2015 at 5:45 pm


    Liv 52 e un produs extraordinar,m-a ajutat sa-mi reglez ;FICATUL;.

  32. Bianca Rogoveanu

    July 13, 2015 at 2:24 pm


    Dupa un tratament cu anticonceptionale am urmat o cura de detoxifiere impreuna cu acest produs, m-am simtit foarte bine !

  33. Croitoru Anda

    July 12, 2015 at 4:27 pm


    Cum a inceput totul…cu o vizita la medicul de familie. Cantar, tensiune, ascultat la plamani si conform simptomelor mele si a starii generale de sanatate ( oboseala, balonare, lipsa de energie)…trimitere la analize, la un examen ecogafic abdominal. Rezultate: dischinezie biliara si steatoza hepatica stare incipenta(ficat gras . Motive: lipsa de miscare, stil alimentar nesanatos, masa pricipala seara, dar si pastilele de contraceptie. Analizele nu au iesit imbucuratoare, asa ca medicul mi-a recomandat regim alimentar, Liv.52, silimarina si ceaiuri hepatice. Am urmat un tratament de 2 luni cu Liv.52. Am revenit la medic, am facut alte analize, transaminazele sunt aproape de limita valorii normale. Deci sunt pe drumul cel bun…

  34. Tender Carmen Marylena

    July 12, 2015 at 3:00 pm


    Acum 1 an am avut probleme cu pielea,o asa numita boala urticarie.Am aflat ulterior ca era provocata de stres,dar si de la ficat.A fost oribil,practic imi era rusine sa ies afara ca aveam numai basici mici si rosii pe picioare,maine..aproape peste tot.Era si vara,nu m-am putut bucura in voie de ea.Mama auzise de la doamna farmacista ca lIv 52 pastile si sirop ajuta foarte mult,curata organismul si contribuie la o stare efenerala de bine.Am luat tratamentul 3 luni si spre surprinderea mea,a functionat!Totul este bine acum,am mai multa grija la dieta si pentru intretinere iau 1 capsula de Liv 52 pe zi.Mi-a fost de un real ajautor!Multumesc

  35. Ioana Oana COana

    July 12, 2015 at 12:31 pm


    Nu l-am folosit inca ,de-si mi-asi dori :).Cu siguranta voi fi foarte multumita.

  36. Vasilescu Ionel Cornel

    July 12, 2015 at 7:41 am


    L-am folosit alaturi de dieta pentru aducerea ficatului la dimensiuni normale.

  37. Ionela Patriche

    July 12, 2015 at 7:40 am


    Nu l-am folosit pana acum si sincer nici nu am stiut de el

  38. Goleanu Anisoara

    July 12, 2015 at 1:30 am


    Am luat suplimentul alimentar Liv 52 intr-un moment in care ficatul meu a fost supus unor mari incercari:am avut o situatie grea in familie si oboseala m-a doborat. Cu Liv 52 am reusit sa-mi protejez ficatul cu Liv 52 care are ingrediente naturale, nu are efecte adverse si este adjuvantul perfect in protectia ficatului.Liv 52 impiedica incarcarea cu grasimi a ficatului,ajuta procesul de regenerare a ficatului si m-a ajutat sa-mi pastrez sanatatea atunci cand a fost pusa la grea incercare.

  39. NEGUT STELA

    July 11, 2015 at 5:26 pm


    nu am incercat dar avand 64 de ani imi doresc tare mult sa le incerc mai ales ca am ficatul marit si gras sunt avertizata de ciroza hepatica iar LIV 52 am inteles ca este foarte bun

  40. Puiu Silvia

    July 11, 2015 at 10:38 am


    Nu am incercat eu produsul, dar tatal meu a aflat acum 2 ani ca are hepatita cronica si trebuie sa ia zilnic acestor protector, alaturi de alte medicamente.

    • cereces loredana

      July 11, 2015 at 3:27 pm


      Pot spune ca Liv52,m.a ajutat in sensul ca mereu eram balonata si stari mari de greata,iar cu Liv.52 m.am insanatosit!

  41. Grigore Valentin

    July 11, 2015 at 8:32 am


    Folosesc produsul pentru a imi proteja ficatul de cand l-am descoperit am uitat de crizele biliare si de oboseala

  42. balosu maria

    July 11, 2015 at 7:45 am


    am luat pana acum Liv.52 la sfatul medicului .a fost o alegere buna ,analizele au iesit perfect.

    • cucu

      July 12, 2015 at 6:56 pm


      ai luat un rahat, mincinosule!

  43. mehedintu dorin

    July 11, 2015 at 7:21 am


    nu am incercat liv 52 as dori sa incerc pe viitor in general produsele de la himalaya sunt foarte bune folosesc in prezent cystone este foarte bun

  44. scinteie iuliana

    July 11, 2015 at 6:05 am


    Am auzit prima data de Liv 52 in urma cu ceva vreme, la o vizita de urgenta la Pediatrie cu fetita mea.
    A cules din parc niste frumuseti de Oxiuri. Si ca orice parazit de renume si-a facut de cap.
    Pediatra ne-a dat pe langa antibiotice (Zentel) sa luam si o sticluta de Liv 52 cate 5ml de 2 ori pe zi pana la terminarea sticlutei, iar pentru noi parintii cate o cutie de pastile (2 pastile de 2 ori pe zi). Si uite asa am alcatuit meniul pentru fiecare membru al familiei. Doar nu era sa plimbam parazitii de la unul la altul, sau sa ne distrugem in mod inconstient ficatul.
    Avem doar un singur corp in viata asta. Daca noi nu-l protejam, nu o v-a face nimeni in locul nostru.
    Am ajuns acasa; am luat fiecare doza potrivita varstei si m-am pus sa citesc mai multe despre ficat si rolul lui in organism. Ultima ecografie facuta zielele trecute mi-a aratat un ficat perfect sanatos. E uite ca se poate. Mi-am protejat ficatul! Si se simte

  45. Adriana Micsa

    July 11, 2015 at 6:04 am


    Oboseala a inceput sa-si spuna cuvantul.Nu aveam timp sa mananc cum trebuie lu-m produse gata preparate alergam la nepoti .Deja ma culcam si ma sculam mult mai obosita.Ma intrebam??? ce o fi cu mine? Precis ficatul face scandal.Am inceput sa iau LIV 52 DS 60 tablete.Am facut o cura si chiar dupa o saptamana parca pluteam ,binenteles pe langa un regim alimentar usor.

  46. Alexandru Milica - Georgiana

    July 11, 2015 at 12:09 am


    Liv.52 m-a ajutat in urma cu ceva timp sa scap de problemele de la ficat cauzate de excesul de medicamente pe care l-am luat timp indelungat si de stresul fizic. A fost cel mai bun protector hepatic pe care l-am incercat de cand ma stiu, si nu m-a dezamagit. Pe langa acest produs, preferatele mele mai sunt Septilin, săpunul protector cu Neem şi Şofran Indian si crema hranitoare cu aloe vera si cirese.

  47. Popescu Ioana Cristina

    July 10, 2015 at 6:08 pm


    Am inceput sa iau Liv52 acum vreo 3 ani si de atunci iau cel putin 20 de zile pe luna pentru ca am fost si sunt foarte multumita de acest produs. Simt ca am mai multa energie orice tratament medicamentos as urma.

  48. andreea

    July 10, 2015 at 5:10 pm


    Acum 10 ani tatal meu a fost diagnosticat cu hepatita b, de atunci foloseste in fiecare zi Liv 52 ….cu timpul i sa regenerat ficatul si a scapat de hepatita, si in momentul de fata il foloseste preventiv,este cel mai bun produs pentru ficat, il recomand cu mare incredere

  49. NICULCEA DANIELA

    July 10, 2015 at 4:31 pm


    Folosesc produsul pentru a imi proteja ficatul impotriva hormonilor din anticonceptionale.

  50. Murarasu Oana-Nicoleta

    July 10, 2015 at 4:25 pm


    am luat acest produs la recomandarea medicului si m-am simtit bine cu el

  51. Murgilas Laura

    July 10, 2015 at 11:37 am


    Am folosit Live 52 dupa ce am luat un tratament cu antibiotice si am fierea lenesa,si m a ajutat in acest sens

    • Bors Ioan

      July 14, 2015 at 9:20 pm


      Nu l-am folosit inca, dar mi-ar placea sa il folosesc

  52. Moisa Corina

    July 10, 2015 at 10:25 am


    Dupa un accident de munca(accident care a vizat un ac si multe tratamente antivirale) , Liv 52 m-a ajutat sa imi regenerez tesutul hepatic distrus in urma medicatiei hepatotoxice in mai putin de o luna . De atunci folosesc Liv 52 de cate ori simt nevoia , si astfel imi recapat tonusul de viata si sunt sigura ca imi mentin sanatatea ficatului .

  53. Dumitrescu Claudia

    July 10, 2015 at 10:06 am


    Eu nu am luat pana acum Liv.52,nu am avut probleme,dar pe viitor daca e am sa incerc ,in cazul in care am nevoie,un plus,stiu ca produsele Himalaya sunt din plante,am folosit la copii(Bonisam,Koflet,First Defense,si cred ca mai sunt),si au fost k,bine tolerate.

  54. Mei-Rosu Cristina Gabriela

    July 10, 2015 at 8:38 am


    Buna ziua.Fetita mea sa nascut cu o boala numita febra periodica recurenta,si pentru a i se scadea febra i se administreaza hemisuscinat si hidrocortizon.Stiind ca acest medicament i ataca ficatul,i-am facut analize si mi sa confirmat asta asa ca mi sa recomandat LIV 52 sirop.Pot spune ca acest sirop a refacut-o pe fetita mea,repetand analiza si confirmand ca era din ce in ce mai bine rezultatul. Va multumesc pentru acest produs bun pentru copii si adultii.

  55. Florea Cosmin

    July 10, 2015 at 5:10 am


    Liv52 m-a ajutat sa pot sa beau cate cel putin o sticla de whisky pe zi si sa am un ficat, in continuare. Acum nu mai beau asa de mult, dar ce povesti am si datorita precautiei de a lua Liv 52. 🙂

  56. Radu Andreea

    July 9, 2015 at 8:13 pm


    Am tinut o perioada dieta si cand am inceput dinou sa imi introduc alimentele mai grele am avut nevoie de liv 52 mai ales de sarbatori

  57. muresan gabriela

    July 9, 2015 at 8:12 pm


    Am folosit Liv52 deoarece am urmat un tratament antiparazitar si medicul mi l-a recomandat ca si protector hepatic de care am fost foarte multumita

  58. Ionescu Aneta

    July 9, 2015 at 4:19 pm


    Stiu ca sunt produse de certa calitate pentru sanatate.As vrea sa folosesc pentru ca am o bila cam lenesa.

  59. Aluculesei Brindusa

    July 9, 2015 at 9:39 am


    hepatita a cazut ca un trasnet asupra mea,spital,tratamente si parca nimic nu ma ajuta sa imi revin ,dormeam cu o pernuta sub ficat sa mai atenuez durerea si doar dupa o luna de LIV52 durerile au disparut si viata mea si-a luat locul pe fagasul normal.Parca nici nu existase hepatita ,dureri si chinuri cumplite!

  60. Andrada Ploesteanu

    July 9, 2015 at 9:37 am


    Daca la o iesire in oras mancam ceva mai greu si combinam si cu ceva alcoolic, a doua zi nu eram in cea mai buna forma. Am decis sa folosesc Liv 52 si m-a ajutat foarte mult. Nu imi lipseste niciodata din trusa de pastilute.

  61. raduti dorin

    July 9, 2015 at 9:10 am


    Il folosesc pentru o hepatita cronica si sunt foarte multumit.Ma revigoreaza si-mi da o stare de bine.Folosim si celelalte produse (gel de curatare,pasta de dinti,sapunul).Produse bune,la preturi bune!!!

  62. Daniela Dinu

    July 9, 2015 at 7:58 am


    Acum 5 ani am fost diagnosticata cu ficat fibromatos ; nu ma gandeam decat la cat oare mai am de trait … am avut tratament de la spital ,luam cate un pumn de pastile , dar am auzit de la o prietena de Liv.52 , si de atunci doar cu el ma descurc ; este foarte bun !!!

  63. Bleotu Macrina

    July 9, 2015 at 7:31 am


    Avand in vedere ca am o bila lenesa si datorita diagnosticului am fost obligata sa iau multe medicamente,am luat Liv 52,pentru ca nu are efecte adverse si in compozitia lui intra ingrediente naturale. Ma simt excelent !

  64. Ababei Dan

    July 9, 2015 at 6:35 am


    N-am de povestit prea multe,eram in pragul cirozei hepatice cand Liv.52 m-a pus pe picioare.REAL,nu-mi place sa fac reclama unui produs de dragul unui concurs.

  65. Stoica Ana Maria

    July 9, 2015 at 12:27 am


    Acum 2 ani am trecut printr-o experiență urâtă , atât eu cât și fiul meu care avea 2 anisori , la vremea aceea, am ajuns în spital cu probleme la ficat , transaminaze mărite . Am luat amândoi liv 52 , eu pastile iar el siropel și intr.o lună deja erau problemele rezolvate ☺ De atunci am mare încredere în produsele Himalaya ,inclusiv cosmetice pe care le folosim cu drag ,atât noi cât și cel mic.

  66. Popescu Camelia

    July 8, 2015 at 11:37 pm


    Iata ce beneficii mi-a adus LIV.52:
    In urma cu 7 ani am fost operata de cancer de col la Cluj. Radioterapia am facut-o la Timisoara.In urma unor investigatii CT, am fost diagnosticata cu o evolutie secundara la nivelul ficatului. Un medic competent radiolog mi-a confirmat, insa, un adenom hepatic sau hiperplazie nodulara focala, practic o leziune benigna sau o “vanataie” la ficat. Mi-a recomandat sa nu fac punctie, biopsie, pt.ca ficatul este mai vascularizat, certandu-ma ca am folosit anticonceptionale mult timp, ceea ce a deranjat ficatul. Mie nu-mi spusese nimeni de hepatoprotectoare! Am luat LIV.52 la indemnul specialistului. Peste doi ani, adenomul hepatic se retrasese de la 11/9 cm la 9/7…acum doi ani regresa din nou! Nemailuand pilule si folosirea LIV.52, mi-a ajutat ficatul! De ce il mai folosesc? Pentru ca iau pastile de tensiune acum si e necesar sa nu stresez ficatul. Pe mine m-a ajutat mult si, prin exemplul meu, il folosesc si familia, prietenii. De ce sa nu faci bine daca ai cu ce? 🙂 succes!

  67. Lucian Ioan Clepce

    July 8, 2015 at 8:10 am


    Liv 52 m-a ajutat sa ma pun pe picioare! Am 62 de ani asa ca nu pot sa mai fiu ca in tinerete, varsta isi spune cuvantul si in anumite situatii anii pe care ii am ma fac sa nu mai pot face anumite lucruri. Liv 52 mi-a imbunatatit sanatatea, eram obosit, deprimat, stresat, nervos iar acum ma simt mai odihnit si cu chef de viata! Il recomand celor care au nevoie de ajutor, nu putem face totdeauna ce vrem dar trebuie sa stim cand sa cerem ajutorul!

  68. Gogoci Ramona

    July 7, 2015 at 9:23 pm


    Inca nu am folosit

  69. Maria

    July 7, 2015 at 8:21 pm


    Liv 52!!!!De cate ori vad cutia cu acest produs imi aduc aminte de iubitul meu catelus pe care l-am avut timp de 18 ani si jumatate.
    Era batran si suferind. In ultimii ani de viata Liv 52 era singurul comprimat pe care il accepta amestecat cu mancare.Chiar ii spuneam ca ii condimentez si lui mancarea.Au fost chiar cateva zile in care toata familia si bineinteles catelul luam Liv 52.
    Produsele Hymalaia mi-au fost intotdeauna dragi asadar intotdeauna la mine in casa se gaseste cel putin un produs.

  70. Gheorghe Maria Corina

    July 7, 2015 at 6:33 pm


    Pentru fetita mea ,in perioada colicilor am folosit Bonisan si recomand tuturor mamicilor,fetita mea are acum 6 ani si cand o doare burtica tot cu Bonisan o vindec,Eu folosesc Liv 52 de doua ori pe an in perioada sarbatorilor de iarna (Craciun si Revelion)si in perioada sarbatorilor Pascale si ma simt foarte bine

  71. MARIA CALIN

    July 7, 2015 at 6:15 pm


    Am folosit Liv 52. de la Himalaya si m-am simtit foarte bine.Il recomand cu toata increderea.Eu am auzit de acest produs inainte de 1990 dar nu se gasea. Apoi cum a aparut si pe piata l-am folosit in cure de 3 luni/an.

  72. Ivan Janeta

    July 7, 2015 at 4:18 pm


    Cu ceva timp in urma adica cativa ani am avut o stare de stres ,eram foarte agitata si foarte obosita simteam cum nu imi mai ajung orele de somn la serviciu era multa munca acasa treburile familiale copii casa de ingrijit simteam cu nu mai fac fata situatiei si uneori ma apuca si plansul din cauza oboselii simteam ca am ficatul marit , dar intr-o zi a venit mama pe la mine si mi-a adus un flacon de Liv 52 si a zis sa-l folosesc ca ma voi simti mult mai bine si asa a fos dupa cateva zile am inceput sa ma simt mai energica mai odihnita starea de agitatie si disconfort a disparut de atunci sunt nelipsite din casa aceste produse Liv 52.

  73. Ivan Janeta

    July 7, 2015 at 4:07 pm


    Cu ani in urma am fost foarte stresata cu serviciu ,acasa cu copii simteam ca nu mai fac fata situatiei ,nu imi mai ajungeau orele se somn aveam perioade cand ma apuca plansul si imi spuneam ca nu mai pot ,dar mi-a venit in ajutor mama si mi-a adus Liv 52 si mi-a spus sa iau pentru ca ma voi simti mult mai bine si nu regret pentru ca asa a fost nu mai aveam senzatia de ficat marit oboseala a mai disparut si parca eram mult mai relaxata ,de atunci noua nu ne lipsesc produsele Liv 52 dn casa .

  74. Claudia Lungu

    July 7, 2015 at 3:56 pm


    Este un produs foarte bun, care m-a ajutat in perioada stresanta de la serviciu.Liv52 protejeaza foarte bine ficatul si ma ajuta pentru ca iau foarte multe medicamente.

  75. Valentin Dan

    July 7, 2015 at 3:46 pm


    Liv 52 mi-a schimbat viata in bine. suna ciudat dar de cand il folosesc parca sunt alt om, nu mai am vesnic probleme, nu ma mai racesc asa repede iar ficatul meu parca a renascut!

  76. Nicoleta Pasescu (Pina Colada pe FB)

    July 7, 2015 at 3:33 pm


    Am dat like si share pe FB cu Pina Colada.Am folosit aceste produse Liv 52, ca protector al ficatului. In acea perioada am luat niste medicamente mai puternice.Mi-a fost de folos !.

  77. Padureanu Tatiana

    July 7, 2015 at 3:17 pm


    INTOTDEAUNA cand ma simt obosita folosesc Liv 52, este foarte bun, ma simt energica si plina de viata dupa o cura cu el.

  78. Anca

    July 7, 2015 at 3:15 pm


    de cand l-am descoperit am uitat de crizele biliare si de oboseala, uneori si liv 52 DS imi mai pica in mana cand nu-l gasesc pe celalalt dar am ani de cand nu-mi lipseste o cura lunara.

  79. Oancea Cateluta

    July 7, 2015 at 3:10 pm


    Din cand in cand,am perioade in care ma simt foarte obosit si atunci,folosesc Liv 52 care ma ajuta sa depasesc aceste perioade cu succes.

    Mi-am facut un obicei din asta,astfel incat,acest produs este ajutorul meu de nadejde la care nu am de gand sa renunt.

    Este un fel de ” as din maneca”cand clachez.

  80. visan gabi

    July 7, 2015 at 3:04 pm


    ajutorul la cresterea unui bebe m-a obosit foarte mult – liv 52 a fost minunea care m-a repus pe pecioare.
    0734387378

  81. Adriana B.

    July 3, 2015 at 3:15 pm


    Cu cativa ani in urma, pentru ca ma simteam rau – din ce in ce mai obosita, dureri in partea dreapta, slabiciune, ameteli, greata, varsaturi – fara sa fac efort excesiv, fara sa am un stil de viata dezechilibrat ori unul alimentar haotic, am mers la medicul de familie pentru un control. In urma discutiilor cu acesta si a investigatiilor facute – analize, ecografie – medicul mi-a spus ca am dischinezie biliara si un micut calcul biliar. Pe langa regimul alimentar, mi-a recomandat, printre altele, Liv. 52. Dupa o perioada de tratament, m-am simtit mai bine, simptomele atat de suparatoare pana atunci s-au ameliorat simtitor. De atunci, de cate ori mai am probleme, fara ezitare apelez la Liv. 52, un produs care s-a dovedit benefic si pentru fiul meu. Lui i-a fost recomandat cu caldura atat de medic, cat si de farmacist pentru a fi administrat concomitent cu tratamentul pentru o giardioza, pentru protejarea ficatului, iar rezultatele nu s-au lasat asteptate. De cand l-am descoperit, Liv 52 a devenit pentru noi un aliat de nadejde ce ne ajuta mereu sa ne mentinem sanatosi.

  82. filimon ioana-violeta

    July 3, 2015 at 3:04 pm


    Sufar de o boala autoimuna(boala mixta de tesut conjunctiv)de apr.8 ani iar in perioada cand am facut tratament chimioterapie aveam o stare foarte proasta ceea ce produsele naturiste au fost singurele care m-au ajutat sa ma redresez si sa pot trece peste acele stari groasnice.Recomand pana si celor sanatosi sa consume plante sau suplimente pe baza de plante.Doresc celor care prpduc astfel. de pruduse sa persevereze si sa creeze cat mai bune produse.

  83. raluka

    July 3, 2015 at 2:06 pm


    Am avut o perioada foarte stresanta si solicitanta la serviciu: 12-14 ore/zi. Daca nu chiar mai mult. Beam f multa cafea, rontaiam toate prostiile pentru ca imi era foame in continuu de la stress.. Simteam ca nu mai functionez deloc bine, orice as face .. pana cand bunica mi-a dat niste pastile ale ei. Liv 52.. si in cateva zile am simtit ca sunt mai okey, odihnita, ca incep sa ma regasesc, incep sa functionez 🙂 Si asa am inceput eu cura cu Liv52.