Castiga o geanta pentru laptop, oferita de Kurtmann

Scris de: la data: June 3, 2015
Share Button

Participa la concurs si castiga o geanta stylish pentru laptop, oferita de Kurtmann.ro. Tot ce trebuie sa faci este sa urmezi cei 3 pasi de mai jos.

geanta pentru laptop bershka - kurtmann-concurs

Castiga o geanta pentru laptop, oferita de Kurtmann

Premiu: o geanta pentru laptop, oferita de Kurtmann.ro

Cum participi:

Inscrie-te la concurs urmand cei 3 pasi de mai jos:

PASUL 1 – Da like paginii de Facebook Woman2Woman.ro: aici (daca nu ai facut-o deja)

PASUL 2 – Da like paginii de Facebook a magazinului online Kurtmann.ro aici

PASUL 3 – Raspunde la intrebarea concursului – “Cum te ajuta Kurtmann.ro sa fii la moda?”,  printr-un comentariu la acest articol.

Participare:

Perioada in care poti participa este 3  – 24 iunie 2015.

Participantul cu cel mai interesant raspuns va castiga premiul Kurtmann.ro, constand intr- o geanta pentru laptop, oferita de Kurtmann.ro.

Castigatoarea va fi anuntata in pagina de concurs, printr-un comentariu la acest articol de pe site-ul Woman2Woman.ro, dar si pe pagina de facebook a Woman2Woman.ro si pe adresa de e-mail, pana la data de 30 iunie 2015.

Prin inscrierea la acest concurs, participantii sunt de acord ca datele furnizate la inregistrare sa fie procesate si utilizate de catre Woman2Woman.ro si sponsorul acestui concurs la trimiterea de noutati, oferte si promotii.

*Pentru a fi eligibili, participantii trebuie sa respecte cerintele

**Pentru a fi eligibili, participantii trebuie sa specifice datele exacte, valide si reale la postarea comentariului: nume si adresa de e-mail (aceeasi adresa de e-mail va fi folosita la abonarea automata la newsletter-ul Woman2Woman.ro). Castigatorii vor fi contactati prin e-mail si vor primi pe adresa de e-mail furnizata la logare/abonare/postarea comentariului instructiunile necesare pentru a putea intra in posesia premiului castigat.

***Participantii cu raspunsuri copiate sau postate anterior pe alte site-uri pot fi descalificati.

****Castigatorii trebuie sa raspunda la mail-ul de anuntare a castigarii premiului in maxim 48 de ore de la data trimiterii acestuia. In caz contrar, pot pierde dreptul de a castiga premiul, acesta revenind unui alt participant.

Share Button

120 Comments

  1. Andreea B.

    June 30, 2015 at 9:43 pm


    Va multumim tuturor pentru participare. Castigatoarea concursului este Salapa Gabriela.

    • Salapa Gabriela

      July 1, 2015 at 3:07 pm


      Vă mulțumesc frumos!
      Încă nu am primit mailul de la dvs.

      • Andreea B.

        July 2, 2015 at 2:55 pm


        Buna ziua,

        Felicitari pentru castigarea premiului! Pentru a va putea expedia premiul, va rugam sa ne trimiteti adresa de livrare si numarul de telefon la adresa de e-mail: office@woman2woman.ro.

        Aceste informatii trebuie sa fie trimse de pe adresa de e-mail folosita in momentul participarii Dvs. la concurs.

        Le asteptam in maxim 48 de ore.

        ZI cu spor!
        Echipa Woman2Woman.ro

  2. lina

    June 24, 2015 at 7:37 pm


    aici gasesc tot ce am nevoie, haine, incataminte si accesorii pentru toata familia

  3. Reca

    June 24, 2015 at 11:57 am


    Kurtman ma ajuta sa fiu in pas cu moda prin hainele

  4. Stratulat Annemarie Bianca

    June 23, 2015 at 10:57 pm


    Ma ajuta sa progresez in viata.

  5. Stratulat Annemarie Bianca

    June 23, 2015 at 10:53 pm


    Kurtmann ma ajuta oferindu-mi informatii de ultima ora si astfel pot sa progresez in multe domenii de activitate.

  6. ruby eni

    June 23, 2015 at 8:29 pm


    Kurtman ma ajuta sa fiu in pas cu moda prin hainele

  7. alessia puiu

    June 23, 2015 at 7:00 pm


    Pot cumpăra o mulţime de haine şi accesorii la preţuri mici

  8. Salapa Gabriela

    June 23, 2015 at 5:56 pm


    Pentru mine, site-ul Kurtmann.ro înseamnă ajutor, promptitudine, stil și noutate. Este printre puține site-uri, ale cărui produse mă impresionează, fiindcă vin cu ceva NOU, cu ceva WOW. Hainele sunt diferite de cele pe care le găsesc în orice magazin din oraș, iar prețurile sunt mai mult decât acceptabile. M-a scăpat din multe încurcături ( căci foarte des rămân pe ultima sută de metri cu cumpărăturile). Acest concurs reprezintă pentru mine un mod de a mulțumi site-ului pentru tot ceea ce face: haine de calitate, promptitudine, amabilitate și munca depusă. Jos pălăria!

  9. Diaconu Vasile Gabriel

    June 23, 2015 at 3:55 pm


    Kurtmann e intotdeauna number cand e vorba de a face pe cineva sa se simta ca o diva prin produse, calitate si pret

  10. Sirbu Tania Rafila

    June 21, 2015 at 4:06 pm


    Kurtmann nu este numai un magazin cu idei de sarbatoare dar, si cu marfa de toate marimile si culori , si sunt sigura ca nimeni nu va pleca neimbracat de acolo.

    • Stefanescu Cristina

      June 21, 2015 at 4:27 pm


      Kurtmann imi da curaj sa fiu eu, mai eleganta, mai increzatoare, mai unica!

  11. elena nastase

    June 20, 2015 at 8:42 pm


    Kurtmann ne ajuta intotdeauna cu o gama variata de produse minunate la preturi foarte accesibile

  12. Anca Andreea Niţă

    June 19, 2015 at 11:30 pm


    Cu Kurtmann.ro sunt la modă pentru că:
    1. Pot cumpăra o mulţime de haine şi accesorii la preţuri mici;
    2. Îmi pot alege brand-urile preferate;
    3. Stocul este actualizat constant, cu modele în trend, astfel încât la fiecare vizualizare pe site, mai plasez o comandă şi nu mai există problema: “cu ce mă îmbrac mâine?”;
    4. Dacă am puţin timp liber şi ies la plimbare sau îmi doresc un produs cu nerăbdare, repede, repede, dau o fugă până în Outlet în Bucureşti şi pot să ridic produsul imediat;
    5. Sunt informată pe mail i-me-di-at cum apar noi produse/realimentări de stoc/reduceri şi pot plasa comanda direct de pe telefon, ceea ce este destul de practic.
    Pe scurt, acestea sunt câteva dintre motivele pentru care mă simt la modă cu Kurtmann.ro.

  13. Mocan Alexandra

    June 16, 2015 at 11:51 am


    “Cum te ajuta Kurtmann.ro sa fii la moda?”…As putea spune ca gentile sunt girl’s best friend, ascund cele mai intime secrete si dezvaluie putin din personalitatea posesoarei, starnind invidia publicului feminin, daca este aleasa cu stil si respecta ultimele trend-uri in materie de fashion. Geanta reprezinta unul dintre cele mai importante accesorii si poate transforma o tinuta banala, intr-o tinuta fabuloasa, asa ca Kurtmann.ro te ajuta sa fii la moda printr-o abordare feminina si incarcata de stil, iesind din tiparul classic al designului gentilor pentru laptop, personalizand astfel un accesoriu de nelipsit din viata oricarei fashioniste.

  14. Mara Pia

    June 15, 2015 at 10:15 pm


    Kurtman ma ajuta sa fiu in pas cu moda prin hainele pe care le are si prin accesoriile superbe. Link share facebook.com/permalink.php?story_fbid=861267150605184&id=100001657214626&pnref=story

  15. Andresse Aecrim

    June 12, 2015 at 11:35 am


    Kurtmann Fashion Style House! Cam asta ar fi definitia, motto-ul sau sigla pe care le-as acorda eu! Mult succes @Kurtmann!

  16. roman ovidia

    June 11, 2015 at 10:18 pm


    o gama variata de produse

  17. Apostoiu Mihaela

    June 11, 2015 at 7:30 am


    Imbracaminte,accesorii de cea mai buna calitate

  18. Ignatoiu Arina

    June 9, 2015 at 4:50 pm


    Simplitate,eficienta,spatiu si design de bun gust!

  19. NEAGU Daniela

    June 9, 2015 at 1:19 pm


    Prin existenta unei game variate de unde am ce alege ! Iar produsele sunt mereu la moda,de bun gust si de calitate superioara !

  20. NEAGU Sorin-Constantin

    June 9, 2015 at 1:18 pm


    Prin gama larga de produse, Kurtmann te ajuta sa fii in pas cu moda.

  21. SUVEJANU Delia-Ruxandra

    June 9, 2015 at 1:16 pm


    Prin existenta unei game variate de unde am ce alege ! Iar produsele sunt mereu la moda,de bun gust si de calitate superioara !

  22. Marin Theodora

    June 9, 2015 at 10:27 am


    Prin faptul ca au o gama variata de produse noi adecvate gustului si stilului meu vestimentar si un raport calitate-pret foarte bun

  23. Pletea Ancuta

    June 8, 2015 at 8:04 pm


    Magazinul de haine online Kurtmann are produse in tendinta iar rapotul calitate pret este foarte bun.

  24. Popa Anastasia

    June 8, 2015 at 5:26 pm


    Imi plac foarte mult produsele de la Kurtmann ,gasim produse de calitate la un pret accesibil si sa ne scoata in evidenta.

  25. Popa Anastasia

    June 8, 2015 at 5:26 pm


    Imi plac foarte mult produsele de la Kurtmann ,gasim produse de calitate la un pret accesibil si sa ne scoata in evidenta.

  26. Cata Pop

    June 8, 2015 at 5:20 pm


    Kurtmann este intotdeauna la curent cu tot ce se poarta si ne pune la dispozitie haine la preturi bune.

  27. Ciuchi Alexandra

    June 8, 2015 at 4:29 pm


    Ca sa fim la moda, trebuie sa introducem unele tendinte de moment. Din fericire Kurtumann.ro ne pune la dispozitie o mare varietate dintre acestea pentru ca fiecare dintre noi sa aiba de unde alege acele produse ce se potrivesc stilului sau!

    Multumesc Kurtumann.ro ca ma ajuti sa fiu mereu la moda!

  28. maria iacob

    June 8, 2015 at 4:18 pm


    KURTMANN.RO , un sit de unde poti cumpara haine, bune,la moda, poate fi atasat in lista mea de optiuni la shoping.

  29. georgiana pantazi

    June 8, 2015 at 1:39 pm


    Kurtmann ma ajuta sa fiu in pas cu moda prin diversitatea de modele de rochii, pantaloni, tricouri, incaltaminte si altele, semnate precum Zara, Bershka, Stradivarius, Lefties care imi starnesc interesul, la cele mai mici preturi pentru toate gusturile si orice tip de ocazie si ma ajuta sa aleg cele mai frumoase accesorii.

  30. Anad Axela

    June 8, 2015 at 11:30 am


    Kurtmann mă ajută să fiu mereu în pas cu moda pentru că știe cum să mă facă admiratoarea și clienta lui fidelă: are o gamă de produse foarte diversificată, care răspunde tuturor exigentelor de gust și calitate, și oferte tentante! Este partenerul meu de încredere în materie de shopping!

  31. dobrovicianu daniela

    June 8, 2015 at 10:41 am


    Cu haine de calitate si elegante, in pas cu moda si cu preturi accesibile!

  32. pop marioara

    June 8, 2015 at 10:40 am


    Sunt produse de calitate superioara

  33. Mirel Morosanu

    June 8, 2015 at 9:55 am


    Prin gama larga de produse, Kurtmann te ajuta sa fii in pas cu moda.

  34. serban alexandrina

    June 8, 2015 at 9:04 am


    prin gama variata de produse pe care ni le pune la dispozitie

  35. Sava Iulia

    June 8, 2015 at 8:52 am


    imi prezinta cele mai noi tendinte
    FB:Iulia Sava

  36. Oana Maria

    June 8, 2015 at 12:10 am


    Produsele de calitate de la Kurtmann.ro ma ajuta sa fiu in pas cu moda.

  37. Cioata Roxana

    June 7, 2015 at 10:47 pm


    Kurtmann ofera o gama larga de imbracaminte si accesorii, la preturi extrem de atractive, prestand servicii de inalta calitate in mediul online. Eu si prietenele mele suntem cliente fidele, achizitionam des produse de pe kurtmann.ro si nu am fost niciodata dezamagite, seriozitatea si respectul fata de clienti isi spune cuvantul.
    Cum ma ajuta kurtmann sa fiu mereu la moda? Prin produsele pe care le comercializeaza, de intalta calitate, la preturi tentante si cu livrare gratuita pentru comanda de peste 190 lei. La inceputul fiecarui anotimp, eu si prietenele mele ne alegem cele mai frumoase haine si accesorii, dam o comanda mare si asteptam nerabdatoare sa vina coletul.
    Printre avantajele kurtmann se numara: imi aleg produsele la preturi mult mai mici decat in mall, de la brandurile preferate, imi dau comanda linistita, de acasa, scutind timp pretios si, mai ales, pot returna in max 60 de zile produsul. Simplu si eficient.
    Kurtmann ma ajuta sa fiu mereu la moda prin vanzarea unor produse de brand, de inalta calitate, la super preturi si intr-un timp scurt!

  38. Sandu Romica

    June 7, 2015 at 10:19 pm


    Kurtmann imi evidentiaza cele mai noi tendinte in moda si ma inspira in achizitiile mele !

  39. Paula Maria

    June 7, 2015 at 9:48 pm


    Kurtman detine doar haine la moda,si orice mi’as cumpara de pe site’ul lor nu as da gres plus ca au preturi pentru toate buzunarele,si asa imi permit sa ma imbrac cu gust la un buget decent.

  40. Alexandra

    June 7, 2015 at 9:03 pm


    Articole deosebite la preturi accesibile.

  41. Dane Dn

    June 7, 2015 at 8:28 pm


    Ma ajuta intotdeauna prin hainele frumoase si de calitate buna sa am un stil modern.
    Share facebook.com/daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa/posts/500435900106530?pnref=story

  42. POTOLINCA PETRONELA

    June 7, 2015 at 5:44 pm


    au produse numai de calitate,unicate si utile :* felicitari ptr tot

  43. Lacatus Martha Nicoleta

    June 7, 2015 at 5:23 pm


    Kurtmann ma ajuta cu haine super frumoase, de calitate, de la branduri celebre la preturi foarte bune. De asemenea, ma ajuta sa fiu la moda si prin accesoriile grozave.

  44. ene maria

    June 7, 2015 at 3:35 pm


    Prin produse noi, de calitate

  45. scinteie iuliana

    June 7, 2015 at 3:30 pm


    Au produsele mereu la moda

  46. Paula Ina

    June 7, 2015 at 3:14 pm


    Produse superbe, de calitate si preturi acceptabile!

  47. ilie andreea

    June 7, 2015 at 1:48 pm


    Produse la moda p gustul si buzunarul fiecaruia,calitate

  48. Cîmpeanu Eleonora

    June 7, 2015 at 1:28 pm


    mă ajută prin produsele lor la modă si de bună calitate

  49. muresan gabriela

    June 7, 2015 at 1:27 pm


    Au produsele mereu la moda si preturi pe masura…

  50. Elena Serban

    June 7, 2015 at 11:36 am


    prin faftul ca are o gama variata de produse la preturi accesibile,si bineinteles pentru toate gusturile

  51. Elena Gorgovan

    June 7, 2015 at 10:01 am


    Comercializeaza si promoveaza produse la moda, de calitate, intr-un cuvant: grozave. Like it!!!

  52. Ivan Gheorghe Ion

    June 7, 2015 at 9:50 am


    Kurtmann este intotdeauna langa mine si imi ofera haine de calitate la preturi rezonabile

  53. Doldoran Corina

    June 7, 2015 at 6:55 am


    Pentre ca comercializeaza produse de calitaea, la cele mai mici preturi si este intodeauna in pas cu moda avand produse pentru toate gusturile.

  54. Toader Gica

    June 7, 2015 at 6:40 am


    Penfru acest magazin nu trebuie sa scriu multd randuri ci doar sa spun ca e PERFECT!

  55. Claudia Lungu

    June 7, 2015 at 5:22 am


    are produse de calitate ,accesibile ca pret si reclame vizibile

  56. TRICA VIORICA

    June 6, 2015 at 9:34 pm


    Kurtmann.ro ma ajuta sa fiu in pas cu moda,prin calitatea si diversitatea produselor!

  57. hurmuz vasile

    June 6, 2015 at 8:53 pm


    Kurtmann este intotdeauna in pas cu moda prin produse frumoase, de calitate si la preturi accesibile.

  58. Lazar Liliana Gabriela

    June 6, 2015 at 8:36 pm


    Prin produsele de calitate , pe care le comercializeaza…

  59. serban greti

    June 6, 2015 at 5:16 pm


    prin produsele de maxima calitate pe care ni le ofera

  60. Pusa Raisa

    June 6, 2015 at 5:11 pm


    Kurtmann iti ofera cele mai noi produse in ton cu moda anotimpului in care te afli. Produsele sunt de cea mai buna calitate si la un pret rezonabil . Rapiditate in livrare, posibilitate de retur , amabilitate si profesionalism .

  61. Lacramioara Lebada

    June 6, 2015 at 3:44 pm


    Mă ajută să fiu la modăcu preturi accesibile la produse.

  62. HOSSU CLAUDIA

    June 6, 2015 at 2:18 pm


    FB;HOSSU CLAUDIA
    SHARE; facebook.com/hossu.claudia/posts/1032765476741134?pnref=story
    KURTMANN MA AJUTA SA FIU LA MODA CU ROCHITE SUPERBE DE MATASE SI VOAL CUM ESTE ASTA ROCHITA ROSIE CARE IMI AMINTESTE DE IUBIRE SI DE O SEARA PLINA DE IUBIRE. kurtmann.ro/spcat/femei/cod/0881023630 si pantofii care se potrivesc kurtmann.ro/spcat/femei/cod/1228141020 rosii plini de pasiune si miester

  63. Crisan

    June 6, 2015 at 1:50 pm


    Procedura de retur la schimb, pe care eu o consider o modalitate extrem de avantajoasă pentru client .

  64. Gora Rodica (sorina Rodica)

    June 6, 2015 at 1:07 pm


    Kurtmann.ro este site-ul care are cea mai variata gama de produse si ma ajuta sa fiu mereu in pas cu moda

  65. smarandache daniela

    June 6, 2015 at 12:23 pm


    Kurtmann este intotdeauna in pas cu moda prin produse frumoase, de calitate si preturi accesibile.

  66. Enea Daniela

    June 6, 2015 at 11:10 am


    Prin existenta unei game variate de unde am ce alege ! Iar produsele sunt mereu la moda,de bun gust si de calitate superioara !

  67. Cristina Cri

    June 6, 2015 at 10:41 am


    Mă ajută să fiu la modă cu noile produse care apar pe site

  68. Adriana Micsa

    June 6, 2015 at 9:55 am


    Kurtmann ne dovedeste mereu cat sunt de promti la orice solicitare nu mai am indoiala de calitate!

  69. susana marc

    June 6, 2015 at 9:29 am


    Produse de calitate si livrarea lor este impecabila.Si eu imi fac adesea cumparaturile de la Kurtmann. Cred ca este unul dintre cele mai bune si serioase magazine de haine online din Romania.

  70. Gabriela Baciu

    June 6, 2015 at 8:09 am


    Prin produse stilate, deosebite ce te fac sa fi remarcata.

  71. gavrila daniela

    June 6, 2015 at 6:28 am


    Kurtmann este un magazin online cu produse de calitate cu preturi pentru toate buzunarele

  72. Ivan Cristina Madalina

    June 6, 2015 at 6:26 am


    Un site care ma atrage cu produse de calitate si preturi avantajoase, aici gasesc Brad-uri de calitate si mereu la moda, multumesc Kurtman pentru tot ceea ce ne oferi.

  73. Popescu

    June 6, 2015 at 6:20 am


    Fii exigent cu imaginea ta si alege calitatea Kurtmann !

  74. Ivan Janeta

    June 6, 2015 at 6:18 am


    Kurtman te ajuta sa fii mereu in pas cu moda, are produse de calitate, de la brand-uri de renume si la preturi super accesibile .Kurtman mereu langa mine cu produse de renume.

  75. Stefanescu Ramona Gilberta

    June 5, 2015 at 11:43 pm


    Ma ajuta sa nu pierd ritmul si stilul modei, sa fiu in ton si sa ma simt bine, imbracata si de ce nu stilata, sa fiu pe val cu hainele si incaltamintea de la Kurtmann !

  76. Bibo Attila

    June 5, 2015 at 11:40 pm


    Prin produse frumoase ,calitative , si preturi accesibile

  77. Bibo Nicoleta

    June 5, 2015 at 11:07 pm


    Kurtmann.ro produse de calitate ,stil si eleganta

  78. Voinea Cristina

    June 5, 2015 at 11:02 pm


    Imi place sa aflu si sa adopt ultimele tendinte din moda, sa fiu originala si nonconformista asa ca iti vand un pont : alege si tu Kurtmann !
    De ce cumpar online uneori? Pentru ca ma aflu intr-o epoca a vitezei, unde orice economisire a timpului devine un avantaj. Iar solutia atunci cand timpul este prea scurt iar oboseala ma impiedica sa strabat magazinele din oras pentru a cumpara produsele dorite, este sa comand online, iar eu ma opresc la Kurtmann, pentru ca aici este un adevarat imperiu. Simplu ! Gasesc tot ce imi doresc, si preturi pentru toate buzunarele ! Gratie Internetului care imi ofera solutia salvatoare. Asa evit aglomeratiie si cozile covarsitoare de la caseriile marilor magazine, economisesc timp si energie.

  79. nastase gabriela

    June 5, 2015 at 10:30 pm


    Kurtmann e intotdeauna number cand e vorba de a face pe cineva sa se simta ca o diva prin produse, calitate si pret

  80. florentina hurmuz

    June 5, 2015 at 10:23 pm


    Prin calitatea, originalitatea si clasa produselor,cu produse dupa guturile fiecarei persoane .

  81. Misaras

    June 5, 2015 at 9:59 pm


    Prin produsele lor de calitate

  82. lupu florin

    June 5, 2015 at 9:47 pm


    Pentru in primul rand calitate, apoi pentru croiala, mai toate produsele sunt super ! Am cumparat de la Kurtmann si am fost foarte multumit, si acum mai am pantalonii dupa 4 ani, tot buni sunt, asa ca stiu despre ce vorbesc !

  83. rafay daniela

    June 5, 2015 at 9:31 pm


    cu produsele lor produsele de calitate si elegante

  84. Gabriela Gabriela

    June 5, 2015 at 9:24 pm


    produse de calitate, de la brand-uri de renume

  85. Avramescu Evelina Mihaela

    June 5, 2015 at 9:15 pm


    Prin produsele de calitate

  86. Alina Corodescu

    June 5, 2015 at 7:59 pm


    Prin produsele de calitate

  87. Bleotu Macrina

    June 5, 2015 at 4:36 pm


    Kurtman ofera haine de femei, barbati si copii ale marcilor Zara, Bershka, Stradivarius, Mango si altele la preturi cu 30-70% mai mici ca in magazine si la moda .

  88. Popescu Ioana Cristina

    June 5, 2015 at 4:05 pm


    Prin calitatea, originalitatea si clasa produselor.

  89. lautarescu adriana

    June 5, 2015 at 3:29 pm


    Comercializeaza produse de calitaea, la cele mai mici preturi si este intodeauna in pas cu moda.

  90. STEFAN NADIA IRINA

    June 5, 2015 at 2:48 pm


    te ajuta sa fii mereu in pas cu moda, are produse de calitate

  91. ioana alexandrescu

    June 5, 2015 at 2:25 pm


    Kurtman te ajuta sa fii mereu in pas cu moda, are produse de calitate, de la brand-uri de renume

  92. Grigoras Diana

    June 5, 2015 at 2:21 pm


    Prin produsele ce le comercializeaza.

  93. Goleanu Anisoara

    June 5, 2015 at 2:05 pm


    Kurtmann te ajuta sa fii la moda fiindca iti propune produse de sezon in trend,le poti achizitiona la pretusi prietenoase si gasesti ceea ce iti pace si ceea ce iti sta bine.

  94. Georgiana Nuta

    June 5, 2015 at 2:03 pm


    Am intrat apoi pe site si am vazut o multime de lucruri tare frumoase, pentru toate gusturile, de calitate si la preturi bune.Kurtmann au produse care ma fascineaza si ma ajuta sa fiu “in pas cu moda”, pacat ca nu imi ajung banutii pentru toate produsele vazute-placute!

  95. ungureanu gabriela

    June 5, 2015 at 1:48 pm


    comercializeaza produse de calitate si in pas cu moda

  96. Doina Ana Butman

    June 5, 2015 at 1:18 pm


    Cine, oare, poate spune „nu” unui magazin on line, care, multumeste fiecare membru al unei familii, de la mic la mare, de la pretentios la cel mai pretentios. Iar, in favoarea acelora, care, nu sunt adeptii cumparaturilor on line – Kurtmann a gasit doua solutii, pentru a fi ”fata in fata” cu articolele dorite – doua magazine sunt, deja, deschise, in Bucuresti (aici, existand, insa, in exclusivitate, „marfa”, destinata reprezentantelor sexului feminin).

    Dorind, sa achizitionez produse de firma, apartinand unor renumite marci, precum, Zara, Bershka, Stradivarius, Pull and Bear, Cache Cache, Mango, Pimkie, Primadonna si enumerarea poate continua, Kurtmann este una dintre alegerile mele, favorite. De ce?

    Pentru ca, au fost aduse servicii de inalta calitate, in mediul online din Romania, Kurtmann reprezentand primul magazin de imbracaminte, care, a oferit clientilor gratuitate la returnarea produselor, ceea ce constituie o relatie, bazata pe incredere si respect, fata de noi, cumparatorii.
    Se incearca adaptarea constanta a ofertei si a serviciilor in functie de exigentele clientelei, „punctul gravitational” al dezvoltarii ofertelor Kurtmann.
    Se considera, ca, pe langa preturile atractive, praticate – cu 30-70% mai mici decat in magazine,
    trebuie sa ni se ofere servicii impecabile, pentru ca, atunci, cand, purtam produsele marcii, multumirea sa ne fie deplina.
    Luna septembrie 2012 a marcat deschiderea, cu mult entuziasm la adresa clientilor fideli, a primului magazin Kurtmann Outlet in Bucuresti (Sos. Virtutii nr. 1). Printre serviciile oferite, se numara si alertarea prin SMS, cu privire la reactualizarea stocurilor si la lansarea promotilor – ceea ce este extrem de util!

  97. micu florin

    June 5, 2015 at 1:01 pm


    aici pot gasi produse ce le-as putea face cadou fiicei mele ,,in pas cu moda actuala

  98. Murarasu Oana-Nicoleta

    June 5, 2015 at 12:17 pm


    Comercializeaza produse de calitaea, la cele mai mici preturi si este intodeauna in pas cu moda.

  99. Adriana Barnovschi

    June 5, 2015 at 10:52 am


    Am primit de ziua mea cateva produse de la Kurtmann si am fost foarte incantata de ele. Comode, moderne, deosebite, elegante, toate ma fac sa ma simt bine ori de cate ori le port. Am intrat apoi pe site si am vazut o multime de lucruri tare frumoase, pentru toate gusturile, de calitate si la preturi bune. Kurtmann e un aliat de nadejde atat daca vrei sa surprinzi pe cineva cu un cadou, cat si daca vrei sa fii in pas cu moda.

  100. Ionita Roxana

    June 5, 2015 at 10:16 am


    Eu nu m-am gândit niciodată că o geantă de laptop te-ar putea ajuta să fii la modă, până când nu m-am văzut în fața faptului împlinit. În ultimul timp a trebuit să iau laptopul cu mine peste tot (facultate, conferințe, evenimente) și deși purtam rochițe sau un outfit mai elegant, geanta mea imensă de laptop era ca nuca în perete. Mi se părea că practic car un sac și îmi strică întreaga imagine și nu mă simțeam nici foarte confortabil. Și mi-am dat seama că inclusiv geanta de laptop poate fi considerat un articol vestimentar care își poate lăsa amprenta asupra outfit-ului pe care îl adopți.
    Geanta aceasta de laptop este foarte stylish și se diferențiază cu mult de gențile acelea imense de laptop prin multe aspecte, însă cred că primează foarte mult faptul că o poți include în ținuta ta, să simți că face parte din ea și nu ai considera-o ca fiind o simplă geantă de laptop.
    Și spunând astea, cred că am găsit și răspunsul la întrebarea ,,Cum te ajută Kurtamnn.ro să fii la modă?”. Kurtamnn.ro are grijă ca fiecare articol din ținutele pe care le purtăm să fie la modă și să se potrivească stilului nostru. Practic fiecare articol Kurtmann te ajută să îți întregești stilul, să te simți confortabil și, nu în ultimul rând, să fii la modă.

  101. EMIL HOSSU

    June 5, 2015 at 10:16 am


    Kurtmann este pentru mine este raiul pe pamint toate produsele sint divine la cele mai bune preturi

  102. Cristina Popescu

    June 5, 2015 at 9:56 am


    Kurtman te ajuta sa fii mereu in pas cu moda, are produse de calitate, de la brand-uri de renume si la preturi super accesibile.

  103. simona dana purcari

    June 5, 2015 at 9:48 am


    Este foarte usor sa te imbraci de la Kurtmann pentru-ca au produse de calitate pentru toate gusturile si buzunarele.

  104. Aluculesei Brindusa

    June 5, 2015 at 9:24 am


    Kurtmann este pentru mine moda la superlativ!

  105. daniel purcari

    June 5, 2015 at 9:16 am


    Kurtmann ma poate ajuta sa fac cadou ficei mele aceata geanta pentru laptop ,care sigur este de calitate la fel ca toata gama de produse comercalizate.

  106. Simona Tatar

    June 5, 2015 at 8:55 am


    Kurtmann imi ofera suportul necesar pentru a fi la moda si gama larga de produse pentru ca fiecare sa fie multumita de alegerile facute!

  107. BERDEI VALENTINA

    June 5, 2015 at 8:25 am


    Kurtmann are numai produse de calitate si de la brand-uri cu renume.

  108. dumitrache tania

    June 5, 2015 at 8:11 am


    este intotdeauna in pas cu moda prin hainele pe care ni le ofera

  109. Lupu Louis Marilena

    June 5, 2015 at 8:02 am


    Prin calitatea si croiala produselor promovate si comercializate.

  110. Dogaru Gica

    June 5, 2015 at 8:01 am


    Kurtmann.ro este site-ul care ma tine in tema cu tot ce e nou in moda, tot ce se poarta de la cele mai bune marci de imbracaminte avand oferte de nerefuzat,promotii si preturi accesibile pentru toti.

  111. Stefanescu Ramona Gilberta

    June 5, 2015 at 7:59 am


    Prin produsele noi, in trend care sunt super frumoase !

  112. druga claudia

    June 5, 2015 at 7:43 am


    Imi plac produsele Kurtmann,ma ajuta sa fiu la moda prin hainele lui.

  113. Marin Gabriel

    June 5, 2015 at 7:23 am


    Comercializeaza si promoveaza produse de malitate din cele mai noi colectii

  114. PaulaGabriela

    June 5, 2015 at 7:19 am


    Ne tine la curent cu produse de calitate, mereu la moda.

  115. Ababei Dan

    June 5, 2015 at 6:06 am


    Prin produsele super ce le comercializeaza.

  116. Sergiu Iordache

    June 4, 2015 at 10:18 pm


    Kurtmann ne ajuta cu produsele grozave pe care le distribuie in toata tara , dupa gusturile fiecarei persoane.

  117. egeto magda

    June 4, 2015 at 8:16 am


    Kurtmann este intotdeauna in pas cu moda prin hainele pe care ni le ofera si la care nu rezisti sa le achizitionezi!